Liposuction ile Gelen Güzellik

Liposuction ile Gelen Güzellik

Liposuction uygulaması artık korkulacak ve insanların acaba mı diyeceği bir uygulama değil. Oldukça emin ellerde yapılan bu uygulamalar ile artık insanlar fazlalıklarından kurtuluyor ve daha rahat, daha güzel bir vücut oranlarına kavuşuyorlar. Genellikle fazlalıklar insanları mutsuz etmek için yeterli olur. Elbette bu fazlalıklardan bahsederken 10 kilo ya da daha fazlası için konuşmuyoruz. Liposuction uygulaması çünkü sadece belli oranlarda yapılabilir ve ortalama 4 ile 6 kilo arası yağ alımı yapılarak uygulama tamamlanır. Sonuç olarak kadınların daha çok baş belası olan fazlalıklar ne spor yapılarak, ne de dengeli beslenme ile gitmiyorsa tek çare bu uygulama olacak ve harika sonuçlarda elde etmiş olacaksınız. Liposuction uygulamasında başarılı işlere imza atan dr çağrı sade ile Dr Akın Demiralay sayesinde artık daha güvenli ve rahat bir operasyon geçirilebilir.

Göğüs estetiği de yine kadınların yapmaktan korkmadığı ev hem de çok mutlu olarak yaptırdıkları bir uygulamadır. Kadınlığın simgesi olan meme, maalesef her kadında istenilen değerlerde olmayabiliyor. Bazen nerdeyse hiç olmayan memelerde, bazen ise daha dolgun yapmak için istekte bulunan herkese uygulama yapılabiliyor. Göğüs estetiği aslında sanıldığı kadar zor ve meşakatti bir uygulama değil. Artık o eski ağrıları çekmiyor ve daha konforlu bir meme estetiğine evet demiş oluyorsunuz. Göğüs estetiğinde isterseniz bir boy ya da daha fazal orantılar ile yeni memelere kavuşabilirsiniz. Sizlere önerimiz ise her zaman size yakışacak bir ölçünün olmasıdır. Bu konuda da doktorunuzdan faydalanabilir ve düşüncelerini dinleyerek en güzel boyuta karar verebilirsiniz.

Burun Estetiği ise nerdeyse birçok kişi için zorunluluk haline gelmiş diyebiliriz. Her bir tarafını yaptırmayı sadece uç kısımları ile ya da kemik kısımları ile de operasyon yaptıran olabiliyor. Herkesin okka gibi bir burnu olmasına gerek yok ama sizler bu görüntüyü arzu ediyorsanız neden olmasın. Burun estetiği artık çok iyi noktalarda hizmet veriyor ve sizlere başarılı sonuçları sunuyor. Burun estetiğinde uzmanlarımız ile sizler keyifli bir operasyon geçirecek ve aynanın karşısına baktığınızda çok mutlu olacaksınız

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.