Likit Fiber Nedir

Likit Fiber Nedir

Likit Fiber Nedir
Dr Mehmet Öz tarafından tavsiye edilen guarana bitkisi, Ender Saraç tarafından tavsiye edilen ananas ile psyllium liflerinin karışımından oluşan aktivon likit fiber ile tanışın ve kısa sürede alacağınız sonuçlar karşısında rahat bir yaz geçirmenize olanak tanıyın !

Guarana ve ananas tamam, ancak psyllium lifleri ne işe yarayacak diye merak edenler de elbette vardır !

Ancak öncelikle guarana ve ananasın özelliklerinden bahsetmek gerekir ise; guarana metabolizmayı hızlandırması ile birlikte aynı zamanda sindirim sistemini düzene sokmakta, tohumlarında bulunan yüksek orandaki kafein sayesinde ise kısa sürede yağlarınız kolay bir şekilde yakılmaya başlamakta, ananas ise tokluk hissi vermektedir. Likit fiber seda sayan tanıtımını izleyip ürünü satın almak istiyorsanız ürün orjinal olarak 69 liradan satılmaktadır.

Psyllium lifleri ise; her insanın alması gereken belirli oranlarda lif vardır. Ancak bunu günlük hayatınızda sağlayamadığınızdan dolayı sürekli mide kazınması hissi ile yemek yeme ihtiyacı duyar, yemek yerken doymaz ve mideniz zaman içerisinde genişlemeye başlar. Psyllium lifleri size bu imkanı sunmaktadır. Bu sayede mide kazınmalarınız son bulur, yemek yerken alacağınız doygunluk hissi nedeni ile fazla yemek tüketemezsiniz. Likit fiber yorumları için forumlara göz atabilirsiniz.

Aktivon likit fiber ile mideniz kısa sürede küçülür ve sizde yeniden doğmuş gibi bir hayat yaşayabilirsiniz !

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.