Lida zayıflama hapı

  • Genel
  • 869 kez görüntülendi

Lida zayıflama hapı

Zayıflama hapı lida ile zayıflamak için ilk olarak, toksinlerden korunmanız gerekir. İkincisi, kendi detoksifikasyon sisteminizi güçlendirmeniz gerekir. İşte bu program tam da bunu yapmak üzere hazırlanmıştır. Lida satın almak için lida resmi satış sitesi olan lidasatis.com’ u tercih edin.

Detoksifikasyon sisteminizin etkili olması protein, yağ, lif, vitaminler, mineraller ve fitokimyasalların doğru bir dengede olmasına bağlıdır. Tüm bunlar, vücudunuzun toksinlerden kurtulmasında yardımcı rol oynar.

Örneğin, karaciğerin glutation sentezlemek için kullandığı amino asit kaynağı (proteinin yapı taşları) için yeterli protein gereklidir. Glutation, toksinlere maruz kalınca hızlı bir şekilde tükenen, vücudun en önemli antioksidan ve detoksifikasyon molekülüdür.

Ayrıca protein, vücudumuzun detoksifikasyon yollarının birçoğu için önemli amino asitleri (metilasyon, asitilasyon, glukuronidasyon ve glycination) de sağlar.

Bu nedenle yeterli miktarda ve bakla, ceviz, sebze, tam tahıllar, yağsız ve organik hayvansal ürünler gibi doğru protein almak, vücudunuzun her gün maruz kaldığı zehirlerin üstesinden gelmesine ve kilo vermenize yardımcı olabilir. Yumurtaya ve peynir altı suyu proteinine karşı alerjiniz yoksa, bunlar detoksifikasyon için gerekli sülfür içeren iyi amino asit kaynakları olabilir; ancak, netlik açısından, programı uygulama sırasında bunları kullanmayın.*Birçok fitokimyasal (renkli bitki kimyasalları) detoksifikasyon yollarını geliştirir. Lida meizi tea çok faydalı bir antioksidandır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.