Leopar Deseni Modası 2013

Leopar Deseni Modası 2013

Geçtiğimiz yıllardan da sıkça kullandığımız leopar modası, 2013 yılında da gözdeliğini kaybetmiyor. Modanın her geçen gün değişmesiyle, tekstil sektörünün de gelişmesiyle, leopar deseni artık her türlü parçada kullanılıyor. Ayakkabıdan çantaya, taytlardan kabanlara kadar hemen hemen her parçada leopar desen görüyoruz. Leopar desenin her dönem bu kadar popüler olmasının sebebi, tabi ki kadınlardan gelen talep olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü pek çok kadının gardırobunda leopar desenli en az bir parça bulunuyor.

Leopar desenini kullanmak her ne kadar kadınsı bir görüntü yakalamanıza sebep olsa da, kullanımının zor ve riskli bir desen olduğunu hatırlatalım. Leopar desenli bir parça ile çok şık olmanız mümkünken, arkadaşlarınız arasında rüküş olarak anılmanız da kaçınılmaz olabilir. Peki leopar desenini kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?

2013 yılı leoparın yılı olacak diyebiliriz. Çünkü bu yıl aklınıza gelebilecek her türlü kıyafette, iç çamaşırında, çoraplarda, ayakkabılarda, çantalarda ve hemen hemen tüm akseseuarlarda leopar desenini görebileceksiniz. Bu de leopar desenini rahat bir şekilde kullanacağınız anlamına geliyor aslında. Leopar desenli bir bluzu, skinny bir jean pantolonla kullanarak bir şıklık yakalayabilirsiniz. Ancak leopar desenini kullanırken, çok fazla abartmamaya dikkat etmelisiniz. Kombininizin sadece bir bölümünde leopar kullanmanız doğru olacaktır. Leopar desenini siyah, kahverengi, bej, krem veya altın sarısı renkleriyle tamamlamanız en doğru seçim olacaktır. Çünkü baştan aşağı leopar giyinmek, felaket sayılabilecek bir sonuca ulaşmanızı sağlar.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.