League of Legends ve World of Tanks ile Online Oyunlar keyfi

League of Legends ve World of Tanks ile Online Oyunlar keyfi

İnternet tabanlı oyunlar klasmanında büyük bir fırtınalar koparan ve tüm dünya genelinde oyun severlerin büyük ilgisini toplayan League of Legends oyunu içerisinde yer almak isteyen oyun severler, ilk olarak oyunun resmi web sitesi üzerinden oyunun istemcisi olan 650 ila 700 MB büyüklüğündeki dosyayı indirmesi gerekmektedir.

Bu indirme işleminden sonra herhangi başka bir indirme işlemi gerekmemektedir. Ayrıca tüm dünya genelinde kaliteli ve farklı bir oyun deneyimini milyonlarca kullanıcıya sunan oyun tamamen ücretsizdir. Ekstra olarak ise oyuna yeni başlayacaklar oyunun Collector’s Edition isimli versiyonunu indirerek oyuna birkaç ekstra özelliğe sahip olarak başlayabilmeleri olanak dahilindedir. League of Legends oldukça ilgi uyandıracak özelliklere sahiptir.

Ancak bunun dışında da normal sürüm içerisinde yer alan mağazalar bulunmaktadır. Oyuncular oyun içerisindeki savaşlarından ve başarılı görevlerinden elde etmiş olduğu paralar ile bu mağazalardan oyun içerisinde karakterinizin dış görünüşünü yenileyecek çeşitli unsurlara sahip olabilir, yine oyun içerisinde kontrol edilebilecek yeni kahramanlar açabilir ve Rune adındaki malzemeleri temin ederek karakterinizi daha güçlü bir hale getirebilmek olanağına sahip olabilmektesiniz.

Online oyunlar klasmanında yer alan oyunlara örnek teşkil edecek pek çok yeniliği de kullanıcılarına sunarak farklı bir oyun deneyimi vaat etmektedir.

Ayrıca Wargame tarafından geliştirilen ve bir süre önce piyasada tanıtımları hızlı bir biçimde başlatılan oyunlar arasında yer alan World of Tanks guiness rekorları kitabını da alt üst etmiş oyunlar arasında yer alıyor. İkinci Dünya Savaşı oyunlarına karşı ilgisi bulunan bireylerin oldukça çok fazla beğendikleri bu oyunu indirip kurup hızlı biçimde oynamaya başladığınız andan itibaren tüm farkını göreceksiniz.

Sahip olduğu harita üzerinde savaşın tadını bu oyun sayesinde elde edebilmeniz mümkün olabilecek. Buna ek olarak World of Tanks hile yapılması en zor oyunlar arasında yer alıyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.