Lazerli Dövme Sildirme ve Botox

Lazerli Dövme Sildirme ve Botox

Lazerli Dövme Sildirme Nerelerde Yapılıyor

Hepimiz dövmelerin her zamankinden daha popüler olduğunu biliyoruz. Kötü haber ise bir çok kişinin türlü nedenlerle dövmelerinden pişman olması. Üzülmeyin, çünkü size çok iyi bir haberimiz var, lazerle dövme silmebundan sonra her zamankinden daha iyi bir hale geldi.

Türkiye’ de kişiler çeşitli nedenlerle dövmelerini sildirmek istiyorlar, nedenleri sıralamak gerekirse aşağıdaki gibi nedenler olacaktır:
Askere gitmek arzu edenler dövmelerini sildirmek istiyorlar, Fransız ordusu dövmelere karşı dostane değil. Gerçekte Fransız ordusunda dövmeler çok fena bir imaja sahip değillerdi lakin son senelerde ordu gitgide dövme meselesinde ciddileşti.Ayrıca bir çok ülkenin ordusu dövmeli insanları ordularına katmak istemiyor.

Çalıştığı yerde naylon çorap v.b. giyecekler giyen kadınlar ayaklarında veya bacaklarında kötü görünen dövmelerden rahatsız olup dövmelerini sildirmek isteyebiliyorlar.
Örneğin İtalyalı gangisteler yaptırdığı dövmeden seneler sonra pişmanlık hissederek bu dövmeyi sildirmek isteyebiliyor, ee her insan yaşam boyu çete üyesi şekilde yaşamak istemeyebilir…!

Jinekomasti Ameliyatı Araştırıyoruz

Yılların etkisiyle genişleyen memeler bayanlar için mesele halini alıyor. Bu bir erkekse, evet evet erkekse bu durum çekilmez bir hale gelecektir. Bu tür kişiler sosyal ve mesleki pozisyonlarda acayip hissediyor. Hele hele kapalı havuz ve ya plajda atletle gezmek isteyebiliyorsun. Çok sayıda şahıs bunun bir sıkıntı olduğundan dahi habersiz, diğerleri içinse, bu meselenin cerrahi ameliyatla çözülebileceği gerçeği bilinmemekte.

Jinekomasti ameliyatı beylerde meme ilerleme katetmesine sebep olan bir şeydir. Ameliyat yoluyla da kolayca düzeltilebilecek bir rahatsızlıktır. şayet jinekomasti olmayı düşünüyorsanız, cerrahi cerrahi operasyon iyi bir alternatif olabilir. tüm jinekomasti hastaları cerrahicerrahi müdahale için nitelikli değildir. Bazı hallerde cerrahicerrahi müdahale çok gereksiz olabilmekte. Bir jinekomasti ameliyatının iki ayrıcalıklı türü bulunur ve bu 2 türdeki ayrıcalıklı sorunun farklı çözümleri bulunur.

Jinekomasti sorununa bir tip aşırı kilo neden olur. Vücut ağırlık taşırken, vücudunuz bir meme ve bunun gibi büyüme görülür, göğüs yağ depolar. Bu durum ameliyat gerektirmez. Bireylerin çoğu sıhhatli bir diyet ve düzenli egzersiz ile bu sorundan sıyrılabilir. Eğer çok kilo alıyorsanız ve kilo veremiyorsanız, hala kilo sorununuz varsa, liposuction ameliyatı bu derdi aşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bir estetik cerrahi uzmanı ile bu durumu görüşebilirsiniz.

Botox Acı Veriyormu

Bundan böyle botox bir çok insan vasıtası ile araştırılan ve isimlendirilen bir şey haline geldi. ABD’nin ve ya üçüncü dünya ülkelerinde olsun, bu işlem her türlü insan nedeni ile tercih edilmektedir hale geldi. Bazıları sırf fiziksel yönlerini sevdikleri için botox yaptırıyorlar. Oldukça çok merkezde botox yaptırabilirsiniz ancak işinin ehli hekimlere teslim olmalısınız.

Botox maliyet endişesi taşıyorsanız okumanızda yarar mevcut;

• Botox sizi güzel yapmaz, botox’ un vaat ettiği güzellik insandan kişiye değişkenlik gösterebilir. Genel olarak bu tedavi kırsal yerlerde daha uygun kentsel bölgelerde daha pahalıdır. Bunu bilmeniz muhtemelen paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilmektedir, sebebiyse botox yaptırmadan evvela mutlaka fiyatlarınada bakmalısınız.

Botoks fiyatları değişiklik gösterebilir ve botox için lüzumlu performans doktorunuza bağlı olarak değişebilir. Beklendiği bunun gibi, film yıldızlarının tedavisinde yer sektör doktorlar herkes sebebi ile daha aşırı talep görebilmektedir.Botox enjeksiyonlarının sayısı insandan kişiye değişir. Fiziksel olarak bakmak gerekirse bunı etkileyen bir çok faktör bulunur. Bu etkenler şunlardır: yaş, genler, iş ve diyet. Botox miktarı ihtiyacınıza bağlı olarak doktorunuz vasıtası ile belirlenecektir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.