Kredi Kartı Borcunu Taksitlendir

Kredi Kartı Borcunu Taksitlendir

Kredi Kartı Borcunu Taksitlendir

Kredi kartı borcunuz boyunuzu aştıysa, bu borcu kapatmanız şimdilik mümkün görünmüyorsa, kendinizi çaresiz hissetmeye başladıysanız yalnız değilsiniz. Pencerenizden bakınca dışarıda gördüğünüz; sokaklarda, caddelerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde karşılaştığınız birçok insan, aklında sizin aklınızda olan soruyla geziyor: ‘Kredi kartı borcumu nasıl kapatabilirim?’ Evet, önce düşük faizle ihtiyaç kredisi almayı denemelisiniz. Belki de denediniz bile, fakat bir sebeple alamadınız. Bu durumda başvurabileceğiniz bir hizmet hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz: Kredi kartı borç taksitlendirme. Sizi şaşırtacak kadar kısa süre içinde gerçekleşen, sıkıntınızı daha da arttıracak formaliteler içermeyen ve borcunuzu daha rahat bir şekilde ödemenizi sağlayacak olan bu hizmet sayesinde rahat bir nefes almanız mümkün olabilir. Kredi kartı taksitlendirme ile kart borcunuzu sabit faizli eşit taksitlere böldürebilir ve 12 aydan başlayan vadelere yayarak ödeyebilirsiniz.
Kefil, senet ve imza gerekmeden; yanınızda sadece kredi kartınızı getirerek yaptırabileceğiniz kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi için seçeceğiniz şirket hakkında titiz bir araştırma yapmanızı da tavsiye etmek isteriz. Maalesef bu yasal hizmeti ‘merdiven altı’ tabir edilen şekilde yapan kurumlar da bulunmaktadır ve böyle bir firmaya başvurmak kredi kartı borcu yüzünden düştüğünüz sıkıntıyı hafifletmek bir yana, daha da arttıracaktır. Kredi kartı borcu taksitlendirme yapan güvenilir bir firmayla anlaştığımızda ise kart borcunuz çok kısa bir süre içerisinde yeniden yapılandırılacak, faiz yükünden kurtulacak daha kolay ödenir bir hale gelecektir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirildiğine gelince: Borçlu olduğunuz kredi kartının (veya kartlarının) bütün borçları son gün itibariyle anlaştığınız taksitlendirme firmasının müşteri temsilcisi tarafından sorgulanıyor. Tespit edilen borcun tamamı firma tarafından ödeniyor ve böylece kartınızın hiç borcu kalmıyor. Bu işlemden sonra kredi kartınız söz konusu borcunuzla vade farkının toplamı kadar bir tutar üzerinden borçlandırılıyor. Siz de borcunuzu bankanıza ödemeye başlıyorsunuz; fakat bu kez aylık sabit taksitlerle, ve herhangi bir kötü sürpriz söz konusu olmaksızın her aynı miktarda olarak.
Kredi kart taksitlendirme hizmeti size erteleme kampanyaları aracılığıyla borcunuzu ödemeye birkaç ay sonra başlama imkanını da sunuyor. Bu süre içinde yeni bir ödeme planı yapabilir, yeniden yapılandırılmış olan kart borcunuzu ödemeye hazırlanabilirsiniz. Bu yasal ve güvenilir işlemler sayesinde artık bir kabus haline gelmeye başlayan kart borcunuz daha rahat ödenebilir bir hal almış olacak. Kredi kartı borç taksitlendirme hizmeti icralık/hacizlik durumdaki kredi kartları için uygulanamıyor. Kullanıma açık ve içinde vade farkını karşılayacak kadar limit olan, borcunu kapatmadığınız ve kritik noktaya yaklaşan kartlarınızın tamamı için bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Borçlu olan kartınızda yeterli limit yoksa vade farkını ödemek için başka bir kart kullanabilir veya nakit ödeme yapabirsiniz.
Kart borcunu devamlı olarak asgari ödeme yapmak suretiyle bitiremeyeceğini farkına varan birçok kişi kart taksitlendirme yaptırarak borcunu daha az zorlanarak ödeyeceği bir hale getirme yoluna gitmektedir. Kredi kartı mağduru olan kişilerin sayısının hızla artması nedeniyle geliştirilen bu sistemde, anlaştığınız firmaya ödeyeceğiniz komisyon, sürekli asgari tutarı ödemeniz durumunda bankaya ödeyeceğiniz faizden daha düşük bir tutardır. İşlemler bir çay içimi kadar bir süre içerisinde gerçekleştirilmekte; yanınızda kimliğiniz ve kredi kartınız dışında herhangi bir evrak getirmeniz, kefil bulmanız veya gelir belgesi sunmanız gerekmemektedir. http://www.kredikartborctaksitlendirme.com/

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.