Kova Burcu Detaylı Özellikleri

Kova Burcu Detaylı Özellikleri

Kova Burç Yorumları

Kova burcu olan kişilerin hayal güçlerine göre çok daha gelişmiştir. Fakat hayal güçlerinin gelişmiş olması onların gerçekçi olmalarından herhangi bir etki yapmaz. Aksine bu gelişmiş hayal gücü sayesinde ileri görüşlülük ve akılcı davranışları daha da artış gösterir. Kova burcu insanları çevresine karşı sürekli olarak büyük bir sevgi duyarlar ve çevresinden de karşılık olarak sevgi görürler. Karşısındaki kişilere karşı kesinlikle bencil davranışlarda bulunmazlar ve bencillik yapan kişilerden de pek hoşlanmazlar. İnsanların her zaman dengeli bir hayat yaşamasını isteyip farklı renklerde ve ya farklı cinsiyetlerde kişilerinde her zaman aynı haklarda olmasını isterler. Yani dünyadaki bütün insanların eşit bir imkana sahip olup aynı imkanlar ile geçinmelerini isterler.

Kova Burcu Özellikleri

İnsanların kötü durumlara düşmelerinden dolayı kendi bir yakını olmasa da çok büyük üzüntüler duyarlar. Her zaman idealist ve entelektüel bir yapıya sahip olup eşitlikçi bir kişiliğe sahiplerdir. Modern görünüşlü giyimleri ve kendilerine bakmaları ile birlikte aşırı derecede dik kafalıdırlar ve benimsedikleri bir konuda doğru kabullendiği görüşü sonuna kadar savunurlar. Aşırı derecede inatçıdırlar ve diğer bir tabir ile keçi inadına sahiplerdir. İnsanlar ile tartışmada iken kendi görüşünü karşıdakine kabul ettirene kadar kesinlikle pes etmezler. İnsanlarla kolaylıkla tanışabilirler ve yeni insanlarla da çabucak iletişime geçerek kısa sürede samimi bir arkadaş olabilirler. Fakat çok yakın arkadaşları ile bile belirli bir mesafe üzerinden iletişim kurarlar ve iletişimleri arasında belirli kurallar çerçevesinde hareket ederler. Kova burcu insanları bir kişiye bağlı kalmaktan hiç mi hiç hoşlanmazlar.

Bu yüzden eğer ki 18 yaşını geçmiş bir kova burcu insanı ise ailesi ile birlikte yaşamaktan sıkılmış olabilirler. Bu dönemde sonra aile yaşamından ayrılmak için çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilirler. Kova burcu insanları çok yönlüdürler ve bir düşünceleri diğer düşüncesi ile tamamen farklı olabilir. Bu yüzdende çevresindekiler tarafından anlaşılması güç bir hale gelebilirler. Kova burçları bir işverenin altında çalışmak yerine eğer ki kendi işini kurarsa bu alanda daha iyi olacağına inanır ve bu işi yaparken gerçekten yaptığı işten keyif alabilir. Kova burcu yıllarca çabalayıp kazandıkları paraları bir günde bitirebilirler ve bundan hiç de üzüntü duymazlar. Çünkü kova burcu insanları için maddiyatın hiçbir önemi yoktur.

Elleri tamamıyla açıktır ve paraları kolayca harcayabilirler. Kova burcu kişileri için sağlık bakımından baktığımızda ise vücutlarının sağlıklı ve güçlü bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kova burçları birçok hastalığa karşı vücut dayanıklılığı ile karşı koyabilir ve hastalanmamak adına sürekli tedbirler alırlar. Kovalar her gün aynı işleri yapmak yerine farklı işleri yapmayı da çok severler. Birçok spor dalından hoşlanıp birçoğunu oynamayı da bilirler. Birçok spor aktivitesini takip ederler ve farklı alanlardaki spor aktivitelerine de katılırlar.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.