Kore Fanları İnternette En Çok Hangi Siteye Giriyor? Cevabı: Koreanturk.com

  • Yaşam
  • 1044 kez görüntülendi

Kore Fanları İnternette En Çok Hangi Siteye Giriyor? Cevabı: Koreanturk.com

4 yılı aşkın bir süredir hizmet veren sitemiz, her geçen gün kendini geliştirme çabası içinde hizmet vermektedir. Farklı türlerde zevki olan kişilerin tamamına hizmet etmek ve onların istediklerine ulaşmasını sağlamayı misyon edilmiştir. Sitemizde Kore hakkında pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Kore’yi hem tarihsel hem de günümüz olarak öğrenebilirsiniz. Sitemiz size hizmet vermek için iki ayrı bölümden oluşmaktadır. Dizi, film ve programları izlemeyebilmeniz için online kore dizileri sayfamız
ve Kore hakkında, Koreli ünlüler hakkında aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz forum bölümümüz.

Dizi sayfamız anlık 4500 – 5000 kişiye hizmet vermektedir. Çevirmenlerimiz güncel dizilerin yanı sıra çeviri istekleri bölümümüz sayesinde sizlerin istekleri doğrultusunda da çeviri yapmaktadır. Üyeleriyle paralel çalışan ve onların isteklerine önem veren bir sitedir. Dizi sayfamızda bulunan chat paneli sayesinde de öğrenmek istediğniz ya da almak istediğiniz tavsiyeler için yetkililerimiz görev yapmaktadır. Yine bu panelde Kore hakkında konuşabilir ve yorumlarda bulunabilirsiniz.

Bixf9iO Kore Fanları İnternette En Çok Hangi Siteye Giriyor? Cevabı: Koreanturk.com

Forum sayfamızda ise her türlü bilgiye ulaşmanız mümkün. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız, zevkinize göre konuların bol miktarda olduğu bu bölüm ve yine aklınıza takılan soruları sorubileceğiniz ayrı bir panelimiz mevcuttur.

Sitemizde 7/24 yayın yapan radyomuz ve belirli saatlerde canlı yayın yapan djlerimiz sizin istekleriniz doğrultusunda yayın yapmaktadır. Yeni çıkan albümleri tanıtmak için yapılan yayınlar ya da geçerken uğradım adı verilen yayınlarımızla her an bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Koreantürk her an bir sürprizin yaşanabileceği bir sitedir. Bir an adınız radyodan duyulabilir, istediğiniz şarkı çalınabilir ya da çalışan bir şarkıyı ilk defa dinleyip bu sayede arşivinize katabilirsiniz.

Koreanturk aile olma prensibini benimsemiştir. Bu yüzden herkesin düşüncesine önem verilir, ortak sevgimiz olan kore ‘yi en doğru şekilde tanıtmak, sevdirmek ve aile fertlerini bu konuda bilgilendirmek en çok istediğimiz şeydir. Siteye ulaşabileceğiniz adres ise: http://www.koreanturk.com

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.