Köpek Maması Markaları

  • Yaşam
  • 686 kez görüntülendi

Köpek Maması Markaları

Köpek maması köpeklerin en çok hassas oldukları durumlardan biridir. Herhangi bir pet shoptan veya marketten rastgele alınmış bir mama, köpeğin düzenli beslenememesine, psikolojik durumunun bozulmasına veya hastalanmasına neden olabilir. Bir mamanın çok fazla karbonhidrat, protein ve yağ içermesi oldukça zararlı olacağı gibi aynı zamanda bu maddelerin azlığı da aynı duruma sebebiyet verebilecektir. Bu yüzden bu mama alımında köpeklerin cinslerine, kilolarına ve yaşlarına göre satış yapan pet shopları tercih etmek en doğru seçenek olacaktır. Makro Mama müşterilerine sunduğu geniş ürün profilleri ve bu profillerde verdiği detaylı bilgiler ile, hayvan severlerin bilinçli olarak mama almasını sağlayan oldukça kaliteli bir online pet shop mağazası. Köpek maması konusunda tüketicilere geniş bir yelpaze sunan site aynı zamanda bu mamaları çeşitli indirim ve kampanyalarla vitrine çıkarıyor.

Bildiğiniz gibi yaş mama konusu çeşitliliği konusunda köpek sahipleri genellikle çeşitlilikten şikayetçi olurlar. Ancak sahip olduğu ürünler ile Makro Mama bu konuda çektiğiniz sıkıntıları sona erdirecek… En kaliteli yaş mama ürünlerinin bulunduğu online mağazada dünya çapında ürünleri bulabileceksiniz. Bunlardan biri de şüphesiz Smart Dog köpek maması. Yüksek kalitede üretilen ve her köpeğin sevdiği ürünlere sahip olan bu mamanın çeşitlerini mağazada inceleyebilir ve köpeğinizin en sevdiği aromayı sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda kuru mama çeşidi de bulunan bu ürünler oldukça makul fiyatlarla sizlere sunuluyorlar. Kümes hayvanlı, tavuklu ve havuçlu, tavuklu yaş mama ürünleri bulunan Smart Dog köpek maması, köpeğinizin en çok seveceği ürün olacak.

Tommy köpek maması ülkemizde oldukça tercih edilen köpek maması türlerinden biridir. Yetişkinler için uygun olan bu köpek maması tavuk eti ihtiva etmektedir. Bu yüzden köpekler tarafından oldukça tercih edilen bir mama çeşididir. İndirim fırsatıyla bu ürünü tüketicileriyle buluşturan Makro Mama, Tommy köpek maması siparişlerinizi kapıda ödeme imkanıyla da sizlere sunuyor. 5,05’den başlayan taksitlerle edinebileceğiniz bu mamaya aylık 12 aya kadar anlaşmalı bankaların kartlarına taksit yapılabiliyor. Köpeğinizin oldukça seveceği bir mama olan bu üründe dengelenmiş protein, yağ ve nem oranı bulunuyor. Bu sayede köpeğinizin sağlıklı olarak beslenmesi sağlanıyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.