Kolye ve gerdanlık arasındaki farklar

Kolye ve gerdanlık arasındaki farklar

Şık mı anılmak istiyorsunuz? Sade bir kıyafetiniz üzerinde bile kullanacağınız bir takı detayı ile havanız bir anda değişebilir. Hele de bu takı bir altın kolye olursa şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.
Ayrıca altın bir zincir ile kullanacağınız çeşitli kolye uçları ile bir anda geniş bir altın kolye modelleri koleksiyonuna sahip olabilirsiniz. Kimi zaman değerli taşlar, kimi zaman uğurlu saydığınız bir nesne ya da kimi zaman ruh halinizi ifade eden semboller ile tasarlanan altın kolyeniz ile tüm dikkatleri üzerine çekebilirsiniz. Biraz daha gösterişten hoşlananlar, büyük objeleri kullanabilen bayanlar için ise tasma gerdanlıklar da çok moda şu günlerde. İster gece ister günlük kıyafetlerinizle kombin yapabileceğiniz tasma şeklinde bir altın gerdanlık da alımlı görünmenizi sağlayabilir.
Tasma şeklinde olanların dışında eski zamanlardan beri kullanılan bir dantel gibi işlenmiş altın gerdanlıklar da halen özgün ürünler tercih eden bayanların favorisi. Daha çok özel günler için tercih edilen bu gerdanlık modelleri düğünlerde geline hediye olarak takılabiliyor. Set halinde hediye edilen bu takılar özel modellerle de tasarlanıyor.
Gerdanlık ile kolye arasındaki farka gelince ilk akla gelen fark fiyat farkı olsa da kimi zaman altın kolyedeki işçilik, kullanılan değerli taşın ederi gibi özellikler ile altın gerdanlık belki de altın kolyenizin yanında daha ucuz kalabilir. Sizin kendinize yakışan tarzdaki seçimleriniz ise altın kolye ve altın gerdanlık farkının en belirleyici özelliği olsa gerek.

Gelen Aramalar:altin kolye 2013,altın kolye modelleri 2013,2013 altın kolye modelleri

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.