Koltuk döşeme çeşitleri

Koltuk döşeme çeşitleri

Evinizde eğer eskiyen veya değiştirmek istediğiniz koltuk takımlarınız varsa değiştirmenize veya  onları satıp yenisini almanıza artık eskisi gibi gerek kalmıyor. Çünkü kanepesini ve koltuk takımlarını çok beğenen insanlar koltuk takımlarını kolay kolay değiştirme niyetinde olmuyorlar. İstedikleri tarzda bir koltuk takımı bulamayanlarda eski takımlarında oturmaya devam etselerde oturdukları takım eskidğinden dolayı değiştirmek zorunda kalabiliyorlar. Bu durumda yapmanız gereken şey ne koltuğunuzu değiştirmek ne de yenisini almak. Koltuk takımınızı değiştirmeden istediğiniz tarzda bir koltuk döşeme kumaşı seçip koltuğunuzu istediğiniz tarzda döşetebilirsiniz.

Koltuk takımlarınızı değiştirmeniz yerine istediğiniz tarzda ve renkte kumaş seçerek koltukarınızı döşeterek koltuk takımınızı en güzel şekilde döşettirebilirsiniz.Koltuk döşeme yapmanız sayesinde de yeni koltuk takımı almaktan kurtulmuş olacaksınız. Böylece maddi olarakta büyük bir yükümlülükten kurtulmuş olacaksınız. Koltuk döşeme yaptırırken kendi kanepe ve koltuklarınıza göre istediğiniz tarzda kumaş veya deri döşeme seçme imkanınız vardır. Kotluk döşeme çeşitleri çok fazla olduğundan dolayı seçerken zorlanma gibi bir durumunuzda olmayacaktır. Çünkü koltuk döşeme işi yapan birçok firmada birbirinden çeşitli koltuk döşeme çeşitleri bulunmaktadır.

Koltuk döşemeleri yaparken aynı zamanda eğer koltuklarınızda sorun varsa onlarıda tamir ediyorlar. İstediğiniz gibi yüzünü değiştiryorlar. Belli bir süre ortalama 2yıllık bir sürede de size yaptıkları döşemeler için garanti veriyorlar. Bu durumdan dolayı koltuk döşemelerinizde uzun süre garanti altında kalmış oluyor. Yeni bir mobilya alıp yığınla para vereceğinize kendi alıştığınız mobilyanızı evinizin tasarımına göre yüzünü değiştittirerek çok güzel bir koltuk takımına sahip olabilirsiniz. Ayrıca yapılan koltuk döşemeleri için koltuklar siz hiç rahatsız olmadan evinize kadar gelinip alınıyor. Koltuklar evinizden alındıktan sonra koltuk döşeme atölyesine götürülerek kısa bir süre içinde istediğniz gibi döşeniyor ve yüzleri yenilenip değiştiriliyor. Ayaklarında ve tahtalarında sorunlar varsa tamir ediliyor. En son oturuma hazır hale geldiği zaman ise koltuk takımınız evinize teslim ediliyor. Sizde çok büyük paralar vermeden koltuk takımızı yenilemiş oluyorsunuz. Çünkü yeni bir takım alacağınız zaman ve iyi de bir takım alacaksanız ortalama 2 veya 3 bin civarlarında en düşük olarak ücret ödemek zorunda kalıyorsunuz. Ama bu şekilde toplam fiyatı bunun yarı fiyatına çıkartmış olacaksınız. Böylece çok ucuza koltuk takımınızı yenilemiş olacaksınız.

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.