Köklü Bir Ankara Nakliyat Firması: Aksoy Nakliyat

  • Genel
  • 637 kez görüntülendi

Köklü Bir Ankara Nakliyat Firması: Aksoy Nakliyat

Aksoy Nakliyat, Ankara nakliyat firmaları arasında yerini sağlamlaştırmış, yıllardır bu sektörde hizmet veren bir nakliye firmasıdır. En büyük gayesi müşteri memnuniyeti olan bir nakliyat firmasıyla çalışmanın ayrıcalığını yaşamak, “evden eve nakliyat firmasıyla anlaştım ama taşıma esnasında çok özensiz davrandıkları için eşyalarım zarar gördü” gibi şikayetlerde bulunmamak, taşıma işlemlerinizin tamamının sigorta kapsamında gerçekleşmesinin farkını görmek istiyorsanız Aksoy Ankara evden eve nakliyat olarak size hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.
Ankara’nın en eski nakliyat firmalarından biri olduğumuz için sektörün ve müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi bilen kurumlardan biriyiz. 20 yıldan uzun bir süredir Ankara nakliyat sektöründe çalışmaktayız. Bu bağlamda kazandığımız deneyim sayesinde sizi de memnun müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız. Filomuzdaki kaliteli nakliyat araçları ile emin ellerde olacaksınız. Eski model araçlarla yapılan nakliyatlarda taşınan eşyaların zarar görme ihtimali de bir hayli yüksektir. Fakat kaliteli araçlarımız ve deneyimli, uzman, profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde eşyalarınızın zarar görme ihtimalini minimum düzeye indiriyoruz.
Ayrıca taşıma öncesinde yapılan karşılıklı sözleşme ve eşyaların hasara karşı sigorta kapsamında olmasından ötürü, meydana gelmesi muhtemel maddi hasarların giderilmesi konusunda da yardımcı oluyoruz. Pek çok firma hem yetkisiz nakliyat işlemleri, hem de belgesi hizmet sunduğu için bu noktada müşteriye yardımcı olmamaktadır. Fakat Aksoy Nakliyat olarak, evden eve nakliyat Ankara sınırları içerisinde ne kadar zor ve özveri isteyen bir iş, biliyoruz. Bu bağlamda memnuniyetiniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.