Klasik TV Ünitesi Modelleri ile Şık Salonlar

Klasik TV Ünitesi Modelleri ile Şık Salonlar

Klasik mobilyanın bulunduğu mekanlara kattığı zarif ve zengin görsellik tartışılamaz. Kaliteli, konforlu ve zengin tasarımları ile son yıllarda diğer tarzlara göre klasik tasarımlar daha çok ön plana çıkarak daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.  Kalitesi ve fiyatının dengeli olmasıdan dolayı ülkemizde bazı kesimlere hitap edebilmektedir. 2010 yılından bu yana ülkemizden yurt dışına bir çok klasik mobilya ihracatı yapılmıştır.

Klasik mobilya sektöründe son yıllarda en çok ön plana çıkan firmalardan biri olan Asortie Mobilya Dekorasyon A.Ş. yurt dışına yaptığı bir çok ihracat ile sektörün en bilindik firmaları arasında yerini aldı.  Özellikle Afrika ülkelerinde bir çok devlet adamlarının ev ve ofis gibi yaşam mekanlarını dekore eden Asortie Mobilya yine yurt dışı ve yurt içi bir çok otel dekorasyon projelerinede imza atmış köklü bir firmadır.

Asortie Mobilya’nın göz kamaştıran koleksiyonları arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında tv ünitesi modelleri yer almaktadır. Şık ve zarif tasarımların üzerine işlenen el işlçiği ile yapılan oymalar ile oldukça zarif bir görüneme sahip olan tv üniteleri yerli ve yabancı bir çok mobilya tutkununun dikkatini çekmiştir.

Kullanım alanı olan salonlara oldukça zengin bir dekorasyon kazandıran Asortie Mobilya’nın klasik tv üniteleri  salon takımları grubunda en önmeli rolü oynamaktadır. Zengin ve lüks dekorasyon için Asortie Mobilya’nın koleksiyonuna göz atmanızda fayda vardır. Asortie Mobilya genel olarak yatak odası, yemek odası, koltuk takımları, köşe takımları, ofis mobilyaları ve özel mobilya aksesuarları, avize ve otel dekorasyonu projeleri ile hizmet vermektedir.

 

Asortie Mobilya Dekorasyon A.Ş. sitesini www.asortie.com ziyaret ederek koleksiyonları detaylı inceleyebilir veya Masko Mobilya Kenti’nde bulunan mağazasını ziyaret ederek ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.
akasya klasik tv unitesi 600x369 Klasik TV Ünitesi Modelleri ile Şık Salonlar

lanpas klasik duvar untesi 600x369 Klasik TV Ünitesi Modelleri ile Şık Salonlar

 

elita klasik koltuk takimi 600x369 Klasik TV Ünitesi Modelleri ile Şık Salonlar

 

hanedan klasik koltuk takımları 600x369 Klasik TV Ünitesi Modelleri ile Şık Salonlar

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.