Kıvanç Tatlıtuğ Giyim Tarzı

Kıvanç Tatlıtuğ Giyim Tarzı

Genç kızların sevgilisi olan hem mankenlik yapan hem de dizi oyunculuğu yapan Kıvanç Tatlıtuğ, giyim tarzıyla oldukça seviliyor. Dizi oyunculuğundan pek fırsat kalmadığı için hali hazırda mankenlik yapmasa da, ara ara bazı firmaların çekimlerine dahil olabiliyor. Daha önce Mavi ile anlaşma yapan, bu aralar TW Steel saat markasının da mankenliğini yapmakta. Günlük yaşantısında özellikle tshirtleri ve ceketleriyle oldukça fenomen olan ve birçok erkeğin giyim stiline ön ayak olan tarzıyla, popüler bir giyim konseptine sahip.

Kıvanç Tatlıtuğ’u Aşk-ı Memnu dizisiyle tanıdıktan sonra, şimdilerde ise Kuzey Güney dizisinde giyim tarzı ve oyunculuğuyla herkese parmak ısırttırıyor. Günlük yaşantısında giydiği kıyafetleri özenle seçen, seçtiği kıyafetlerin rahat olmasıyla birlikte, daha çok ceket, tshirt ve kot pantalon kombinleriyle kendini süsleyen Kıvanç Tatlıtuğ’un giydiği tshirtler genellikle dar kalıp olmakta. Özellikle, iyi bir sporcu vücudu bulunan Kıvanç, vücudunun kalıplarını göstermekten hiç çekinmiyor. Giydiği ceketler ise, yine sportif ve rahat ceketler. Özellikle kumaş ceket seçiminde oldukça başarılı olan ve kendine has bir stil yaratan Kıvanç Tatlıtuğ’un bu stili birçok erkek tarafından tekip edilmekte. Birçok erkeğin giyim tarzına ön ayak olarak onlara ilham veren ve modayı yakından takip eden Kıvanç’ın favori rengi ise, mavi.

Mavi rengini kıyafet kombinlerinde oldukça fazla kullanan Kıvanç Tatlıtuğ, mavi rengin her tonunu kendine yakıştırarak giymekte. Kıvanç, parfüm markası olarak Touch Grigio Perla kullanmakta. Eğer siz de Kıvanç Tatlıtuğ giyim tarzını benimsiyorsanız, giymiş olduğu çeşitli kıyafet kombinlerini inceleyebilir ve ona uygun bir giyim tarzını kendinize has bir şekilde yaratabilirsiniz.

kivanc tatlitug 2 Kıvanç Tatlıtuğ Giyim Tarzı

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.