Kesintisiz Film İzleme Zevkini Yaşayın

Kesintisiz Film İzleme Zevkini Yaşayın


G.D.O. Kara Kedi
Film Konusu : Bu filmi usta komedyen ” Şafak Sezer ” yazdı ve yönetti. Film üç kardeşin hayatlarından geçen olayları mizahi bir dil ile ele alıyor. Daha önce çektiği filmleri kendisine referans alan usta bu filmde de izleyenleri gülme krizine sokacağının garantisini veriyor. Hepimizin ekranlardan yakından tanıdığı yüzlere filmde yer verilmesi izlemeye doyulmaz sahnelerle ıspatlanmış gibi aslında, üç kardeşin başına gelen olaylar yanlış anlamalar para versen üst üst e denk getiremeyeceğiniz cinsten. Komedi filmi severler ekranları başına. İyi Seyirler Diler…

Moskova’nın Şifresi Temel izle Filminin Konusu
Adem Kılıç,ın yönetmenlik ve yapımcılığını üstlendiği filmde başrollerde Alper Kul, Aslıhan Güner, Ruhi Sarı ve Salih Kalyon yer almaktadır. Moskova’nın Şifresi Temel, komedi ve macera dalında beyaz perdede yerini almaktadır.
Filmin çekimlerine Rusya Moskova’da başlayan ekip Trabzon’da devam ediyor. Filmde bolca güldürünün yer olacağı vaad ediliyor. Trabzon insanının pratik zekası ve kendine has özellikleri harmanlanarak içerisine komedi işlenmesi ile seyirciyi güldürmeyi amaçlıyorlar.

Artık başarılı bir iş adamı olan Chatur onlara 10 yıl önce girdikleri bir bahsi hatırlatır. Bu zamana dek kendilerinden gizlenen sırrı bilmeyen üçlü Rancho’nun yerini bulmak için birbiriyle yarışmaya başlar.
3 Ahmak – 3 Aptal – 3 Idiots 720p izle kalitesinde türkçe altyazılı izle meniz için sizlerle.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.