Kendi Telefon Kılıfını Tasarla

  • Genel
  • 2416 kez görüntülendi

Kendi Telefon Kılıfını Tasarla

Günümüzde neredeyse her akıllı telefon kullanıcısı pahalı cihazlarını korumak için telefon kılıfları kullanıyor. Bu ihtiyaç öyle bir hale geldi ki farklı materyaller ile üretilen telefon kılıflarının da moda akımları oluşmaya başladı.Bu sebepten olacak ki herkesin elinde farklı renkte ve tipte telefon kılıfları mevcut. Cihaz sahipleri neredeyse her ay telefon kılıfı değiştiriyor ve aradıkları kılıfları bulmak için onlarca bayiyi ziyaret ediyor.

İşte bu noktada  devreye giriyor. Kabuk markası ile satışını yaptıkları ürünleri şu söz öbeğiyle ihtiyacı doğrudan karşılamayı hedefliyor: Kişiye Özel Telefon Kılıfı !

ile istediğiniz görsel ile kendi kılıfınızı tasarlayabiliyorsunuz. Kabuk markası bu servisi websiteleri dışında Turkcell Kanyon Mağazası’nda da telefon sahiplerine sunuyor.

Seçmiş olduğunuz görsel ile sıfırdan (hem de Türkiye’de) kılıf üretimi yapmasının yanısıra bu görseller ile kendi kılıf mağazanızı da açabiliyorsunuz.Mağazanızda satışa sunulan ürünleri websiteleri dışında binlerce bayiye de öneren Kabuk markası şuanda bu alanda Türkiye’nin en önemli markalarından bir olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Türkiye’de bir kılıf üreticisinin bulunması bu sektörün geleceği açısından çok önemli bir rol oynuyacaktır

Gelen Aramalar:kendi telefon kılıfını tasarla,telefon kılıfları

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.