Karadayı – Kenan İmirzalıoğlu Giyim Tarzı

Karadayı – Kenan İmirzalıoğlu Giyim Tarzı

Kenan İmirzalıoğlu’nu tanımayan yoktur diye tahmin ediyoruz. Yakışıklılığının yanı sıra, beyfendi kişiliği ile birçok kızın gönlünde taht kurmuş olan Kenan İmirzalıoğlu bildiğiniz üzere eski bir manken. Hal böyle olunca giyimi ve modayı yakından takip etmesinin yanı sıra, seçtiği kıyafetlerde kendisine oldukça yakışıyor ve bu kıyafetleri taşımasını çok iyi biliyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun giyim tarzına kısaca bir göz attık ve sizler için inceledik.

Kenan İmirzalıoğlu neredeyse takım elbiyseyle ve siyah renkle özdeşlemiş durumda. Kendisine oldukça fazla yakıştığını belirtmeden geçmeyelim. Ancak bu durum sadece oynadığı dizilere özel olsa gerek. Zira, Kenan İmirzalıoğlu normal hayatında bu kadar takım elbise ve siyah giyen birisi değil. Genellikle sportif bir kıyafet tarzı benimseyen Kenan, kıyafetlerinin şık olmasını da oldukça özen gösteriyor. Özellikle kollarının uzun olması kendisine özel dikilen kıyafetlerde kendisini gösteriyor. Eski manken olmasının avantajlarını tamamen kullanan Kenan İmirzalıoğlu giydiği tüm kıyafetleri taşımasını biliyor ve kendisine oldukça yakışıyor.

Uzun yapısı nedeniyle kendine hazır kıyafet bulmakta zorlanan Kenan’ın birçok kıyafeti özel dikim. Günlük hayatında dar kalıp takımları ve t-shirtleri tercih ederken, ceket konusunda ise yakaları sivri olmayan ve iki düğmeye sahip kruvaze yaka ceketleri sıkça kullandığını görüyoruz. Günlük yaşantısında kahve ve lacivert tonlarını sıklıkla kullanıyor. Bu renkler ve tonlarıyla kıyafet kombini yaparak şık görünmeyi amaçlayan Kenan İmirzalıoğlu’nun oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.