Kayra İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tesettür giyim markalarından Kayra son zamanlarda tesettür giyim denilince akla ilk gelen isim olmaya başladı. Bir çok tesettürlü bayanın gözdesi haline gelen ve tesettür giyim adına her türlü giyim çeşidini üreten kayra tekstil İlkbahar- Yaz sezonuna da yine birbirinden şık ve kaliteli ürünlerle imzasını atmış bulunuyor.

Kayra’nın en çok kap modelleri ve ipek eşarp modelleri ilgi görüyor.  Fakat Kayra’nın ürün yelpazesi bunlarla sınırlı değil, Kayra elbise modelleri, kayra bluz modelleri, kayra etek modelleri,kayra eşarp modelleri, kayra pantolon etek modelleri, kayra manto modelleri, kayra pardesü modelleri, kayra tunik modelleri, kayra gömlek modelleri ve sayamadığımız aklınıza tesettür giyim denilince neler geliyorsa hepsi kayra markasında mevcut.

Kayra kalitesinden taviz vermiyor bu yüzden belli kesimlere göre fiyatları pahalı gelebilir. Örneğin kayra ilkbahar yaz kap modelleri 200 tl den başlıyor. Fakat fiyatına rağmen kayradan  vazgeçemeyenler kayra sezon sonu ürünlerini %50 indirimlerle kayrashoplardan almaları mümkün.

Şimdi sizler için Kayra’nın İlkbahar Yaz 2013 Koleksiyonunda bulunan en güzel ürünleri sizlerle paylaşıyoruz. İşte

2013 Kayra İlkbahar Yaz Koleksiyonu

 Kayra İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Etiketler:

Bu Galeriyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.