Katalog Basım Fiyatları

  • Genel
  • 779 kez görüntülendi

Katalog Basım Fiyatları

Kataloglar bir firmanın müşterilerine en iyi ulaşma yollarından biridir. Ayrıca sahip oldukları renkler ve içerikle dergi gibi gözüktükleri için bir çok tüketicinin de ilgisini çekerler. Kaliteli bir katalog basım işi aslında firmanın da ne kadar kaliteli olduğunun bir ispatıdır. Yani kalitesiz olarak basılan bir katalog hem hedef kitlenizi etkileyemeyeceği gibi hem de başkalarının firmanız hakkında yanlış duygulara sahip olmasına neden olabilir. Bu da hedef kitlenizi bu kataloglar ile çekmek yerine, daha çok kaçmasına neden olur.

Katalog basım işleri için muhakkak kaliteli firmaları tercih etmelisiniz. Günümüzde bu işlerle uğraşan binlerce matbaa ve ofset firmaları var. Ancak hepsinden aynı kalitede performans elde etmek pek de mümkün olmuyor. Bazılarıysa yüksek miktarda katalog basım işlerinin tümünde tam olarak randımanlı bir performans ortaya koyamıyor. Aynı zamanda bu yüksek miktarda yapılan işlerde katalog fiyatları da astronomik rakamlara ulaşabiliyor. Sanırım verilen bu yüksek miktarda ücretlerle kaliteli bir katalog alamama riskini kimse tercih etmez.

İstanbul ofset müşterileri için uyguladığı yeni kampanyalarla ne kadar çok katalog siparişi (sadece 1 tür katalog için) verilirse katalog fiyatları için bir o kadar indirime gidiyor ve adet kaç tane olursa olsun bütün kataloglarda müşterilerine standart bir katalog kalitesi sunuyor. Oldukça kaliteli baskılara sahip olan İstanbul Ofset, dilediğiniz gibi görselleri ve kabartmaları kataloglarınıza da uygulayabiliyor. Katalog fiyatları için yaptığı indirimlerle ve kampanyalarla adından sıkça bahsettiren firma aynı zamanda müşterilerine birçok ciltleme çeşidi de sunuyor. Dilerseniz tel dikişli, omega dikişli, iplik dikişli, spiralli veya Amerikan katalogları İstanbul Ofset ile en uygun fiyatlarda edinmeniz mümkün. Sizler de müşterilerinize ve tüketicilere katalog yoluyla ulaşmak istiyorsanız bunu en iyi şekilde İstanbul Ofset ile yapmanız mümkün.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.