Karabağlar Arçelik Servis Merkezi

  • Yaşam
  • 661 kez görüntülendi

Karabağlar Arçelik Servis Merkezi

Karabağlar Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimizden gelen farklı talepleri değerlendirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Hafta içi hizmet veren firmamız sizlerden gelen yoğun talebe en kısa sürede cevap vererek hafta sonları da servis hizmeti vermeye başlamıştır.

Yoğunluğa bağlı olarak çalışmalarını aksatmayan ve daha fazla insana daha kısa sürede ulaşabilmek için hafta sonu da çalışan firmamız sayesinde kaliteli servis hizmetleri alabilir ve ürünlerinizin daha verimli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Arçelik marka tüm ürünler için en iyi şekilde hizmet veren firmamız bu sektördeki lider markalar arasında yer alıyor ve Arçelik kalitesine yakışır şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

Servis hizmetlerimizde garanti belgenizi sunuyoruz ve bu süre içerisinde meydana gelecek her türlü sorunda en kısa sürede yanınızda oluyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetine çok fazla önem veriyor bu yüzden herhangi bir sorunda bizi arayabilir ve bu sorunları iletebilirsiniz.

Arçelik marka beyaz eşya ve teknolojik ürünleriniz için çağrı merkezi numaralarımıza ulaşmanız yeterli olacaktır. 444 1 494 aracılığı ile sizlere hizmet veren personelimize ürünleriniz ile ilgili tüm soruları iletebilir ve cevapları da detaylı bir şekilde alabilirsiniz. İzmir’in farklı noktalarına hizmet veren firmamız Karabağlar halkına da hizmet veriyor. Karabağlar’ın neresinde olursanız olun firmamıza bir telefon etmeniz ve adres bilgilerinizi iletmeniz servis hizmeti almak için yeterli olacaktır.
Kaynak : www.karabaglararcelikservisi.com

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.