KADINLARIN İÇ DÜNYASI  

  • Yaşam
  • 711 kez görüntülendi

KADINLARIN İÇ DÜNYASI   

Evlilik çok özel bir şeydir. Her insan evlenmek ve hayat boyunca sevdiği kişi ile mutlu olmak istiyor. İki farklı kişi aynı evi paylaşmaya başladıktan sonra bazı pürüzlerin ortaya çıkması çok doğal bir durumdur. Aslında bazı şeylere dikkat edilirse bir ömür boyu mutluluk sürebilir. Mutlu evliliğin sırları aslında belki de birçok kişinin bildiği fakat uygulamadığı kurallardır.

Evlilikte öncellikle eşler bir birlerine her konuda saygı göstermelidir. Bir birlerine ayırdıkları zamanın yanı sıra kendilerine de zaman ayırmaları çok önemlidir. Anlayış göstermek mutlu evlilik için olmazsa olmazlardandır. Her hangi bir sorun meydana geldiğinde sakin kalınmalı ve eşlerden biri mutlaka sessiz kalmalıdır. Belirli bir süre sonra sakin konuşarak çözüme ulaşılabilir. Evlilikte eşler bir birlerine her zaman yardım etmeli. Sevgi saygı ve hoşgörü göstererek uzun yıllar mutlu bir evlilik sürdürülebilir.

Aldatma ise her iki tarafı da derinden sarsan bir olaydır. Kadınlar genellikle eşlerinden şüphe ettikleri zaman bir ipucuna ulaşabilmektedirler. Peki ya aldatılan kadın ne yapmalı? Böyle bir durumla karşı karşıya gelen kadın ani kızgınlıkla hareket etmemelidir. Aldatma sebebini eşinden mutlaka dinlemeli. Bazen farkında olmadan sevdiğimiz kişiyi ihmal edebiliyoruz. Ne olursa olsun kadının erkeğe karşı kaybettiği güven duygu uzun bir süre yerine gelmeyecektir. Bu yüzden kadın iyice düşünmeli devam etmek istiyorsa konu bir kereye mahsus konuşulmalı ve bir daha bu konu açılamamak üzere kapanmalıdır. Bu çok zor bir durum. Çünkü aksi halde en ufak tartışmada bu konu sık sık açılacaksa bu durum her iki tarafı yıpratacaktır. çok iyi düşünmeli ve acele karar vermemelidir.

Her kadın için düğün hayatının en özel günlerinden bir tanesidir. Düğünde en önemli detayda gelinliktir. Özellikle kabarık gelinlikler çok daha fazla dikkat çekmekte ve daha ayrı bir hava katmaktadır. Kabarık gelinlik modelleri 2014 yılında çok sık tercih edilmektedir.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.