Kadınları En Çok Mutlu Eden 10 Şey

Kadınları En Çok Mutlu Eden 10 Şey

Kadınları En Çok Mutlu Eden 10 Şey

Kadınları mutlu etmek zor diye düşünülür. Hatta kadınların anlaşılmaz oldukları söylenir. Oysa kadınların mutlu olmak için sebepleri çoktur. Bir kadını en çok mutlu eden şeyleri listeledik.

1- Anne Olmak: Kadınlarda bulunan annelik içgüdüsünü dişi hayvanlarda bile görmek mümkündür. Yepyeni bir insanı dünyaya getirmek, onunla ilgilenmek, bir kadın için tarifi imkansız bir mutluluktur. Sadece çocuğunun varlığı bile, bir kadın için mutluluk sebebidir.

2- Alışveriş Yapmak: Kadınların vazgeçilmezleri arasında bulunan alışveriş, aynı zamanda bir stres atma yöntemidir. Kadınların tersine erkekler, alışverişte uzun vakit harcamak istemezler. Kadınlarsa, mağaza mağaza gezmekten ve alışveriş yapmaktan çok mutlu olurlar.

3- Kuaföre Gitmek: Kadınlar, mutsuz olduklarında ilk önce saç şekillerinde ve renklerinde değişiklik yaparlar. Yeni bir görünüm kadınları mutlu eder. Bu sebeple kuaförde geçirilen saatler, kadınlar için mutluluktur.

4- Kız Kıza Sohbetler: Kadınlar dedikodudan keyif alırlar. Kız kıza buluşup, dedikodu yapmak ve dertleşmek kadınlar için mutluluk sebebidir.

5- Sürpriz Çiçek: Kadınlar, çiçekleri sever. Düşünülüp sürpriz olarak gönderilmiş bir çiçek kadınları çok mutlu eder.

6- Yeni Ayakkabılar: Kadınlar, ne kadar çok ayakkabıları olursa olsun, yeni bir ayakkabıya sahip olduklarında çok sevinirler.

7- Kilo Vermek: Fazla kilolardan kurtulmak, yapılan diyetin sonucunun tatminkar olması, bir kadını son derece mutlu eder.

8- Güvenilir Bir Eş: Kadınlar, ilişkilerinde güvene çok önem verirler. Beraberliklerinin güven üzerine kurulu olması, kadınları çok mutlu eder.

9- Takdir Görmek: Kadınlar, evlerinin temizliği ve yaptıkları yemekler gibi konularda takdir görmek isterler. Her zaman yaptıkları işler olduğu için, genelde bu konularda eşlerinden ve çocuklarından takdir görmezler. Ama beğeni dolu sözler duymak isterler.

10- İltifat Duymak: Bir kadın kendinden ne kadar emin olursa olsun, başkalarından da onay almak ister. Saçı, kilosu, kıyafeti ve makyajı gibi konularda iltifatlar duymak bir kadını çok mutlu eder.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.