Jeoclay Volkanik Kil Maskesi

Jeoclay Volkanik Kil Maskesi

Jeoclay Volkanik Kil Maskesi

Jeoclay volkanik mineral içeriği sayesinde cildinizde yağlanmadan eser kalmayacak. Jeoclay sayesinde cildiniz hiç olmadığı kadar sağlıklı ve dinç görünecek.Siyah noktaları ve Sivilceleri yok ederek sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Anti-aging etkisiyle cilt üstünde adeta botoks etkisi yaratır. Cildin yaşlılık etkisi azalmasına yardımcı olur.

İçerisindeki kil mineralleri sayesinde Jeoclay Cildin ölü hücrelerden arındırır.Düzenli kullanıldığında çizgilerin kırışıkların gözle görülecek bir şekilde azalmasına yardımcı olur. Jeoclay Hücre yenileyici özelliği düzenli kullanıldığında cilt üzerindeki yağlanma oluşumunu önleyerek, sarkma deforme ve kırışıklık görümünün azalmasına yardımcı olur. Jeoclay satın almak istiyorsanız orjinal satış sitesini ziyaret edip ürün siparişi verebilirsiniz.

Azerbaycan yanardağlarından çıkarılan ve volkanik Jeoclay cilt bakımı için oldukça önemli bir yere sahiptir. Jeoclay içeriğinde size zarar verebilecek ya da bir alerji mekanizmasına sebep olacak bir yan etkisi yoktur. Sağlık Bakanlığın ön gördüğü tüm değerlere sahip ve doğru şartlarda üretilmiş olan bir üründür. Jeoclay cildin içindeki sıvı mekanizmasını düzenleyerek ciltteki mikroplardan arındırır. Jeoclay içerdiği mineral özelliği sayesinde cilt için kurtarıcıdır. Cildin yağ dengesini toparlamaya yardımcı olur. Jeoclay yorumlarını merak ediyorsanız satış sitelerinin yorumlar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Kaynal: http://orjinal-jeoclay.com

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.