İstikbal Salon Takımları 2017

İstikbal Salon Takımları 2017

Mobilya dünyasının dev isimlerinden olan Mağazalarını bilmeyen yoktur. Adı ve kalitesinden sıkça söz ettiren markaları arasında lider olmaya aday. Her yıl yenilenen ürünleriyle evlerimizi süsleyen istikbal mobilya ürünleri adının yanı sıra kalitesiyle de ön planda. Fakat son yıllarda ürünlerin maliyetini düşürüp satışlarını artırmak adına bir çok mobilya firması kalitesinden ödün vermeye başladı. Yıllarca eskimeden kullanılan mobilyalar yerini haftasında kırılan, mekanizmaları bozulan, kılıfları sökülen çin malı ürünlere bıraktı yerini. Artık ömürlük kullanım kelimesi lügattan çıktı ve yerini 2 yıl garantili 3 yıl garantili gibi kelimeler aldı.  Eskiden alınan bir mobilyanın garantiye gittiği bilinmezken şimdi sıradan olaylar arasına girdi. Ufak bir söyleşiden sonra gelelim asıl konumuza. İstikbal 2013 yılına son derece modern yemek odaları, salon takımları, yatak odaları ve bir çok ev dekorasyon ürünleriyle hızlı bir giriş yaptı.
Mobilyalarınızı seçerken dikkat etmeniz gerekenleri unutmayın. Mobilyalarınız odanızın rengine uygun olmalıdır. Perde ve halı seçiminizi mobilyalarınızı belirledikten sonra seçin. Yoksa mobilyalarınızı halınıza ve perdenize uydurmak zorunda kalabilirsiniz.
Mağazanın geniş atmosferine aldanıp salonunuza sığmayacak şekilde mobilya seçmekten kaçının. Mobilyalar mağazada küçük gibi görünse de eve gelince ne kadar yer kapladığını daha iyi anlayacaksınız. İstikbal Oturma Grupları

Sizler için bu yazımızda İstikbal Mobilya‘nın 2013 Model Modern Salon Takımlarını derledik. Bakalım beğenecek misiniz? Özellikle yeni evlenecek çiflerin uğrak yerlerinden biri olan istikbal mobilyaya gitmeden  sitemizde istikbal mobilyanın ürünlerini inceleyebilir.  Herkesin zevkine hitap edecek 2013 Model  İstikbal Salon Takımları sizlerle.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.