İsme Özel Kolye Modelleri

İsme Özel Kolye Modelleri

 

                Günümüzde, pek çok farklı tasarım ile tüketicilerine sunulan kolye modelleri, 925 ayar seçim yapıldığında, elbette ki en güzel ve en kaliteli ürün önerileri ön plana çıkmaktadır. Sevdiğiniz kişinin özel gününde, farklı bir hediye ile onu mutlu etmek istiyorsanız, ‘’ isme özel kolye modelleri ‘’ arasından seçim yapabilirsiniz.

İlk olarak, kişinin, istek ve ihtiyaçları önemli olsa da elbette ki nasıl bir tasarıma ilgi gösteriyor bu önemli bir konudur. Zarif ve sade bir model, doğru seçim olabilir mi? Ek olarak, daha ağır bir tasarıma sahip, işlemeli ve aksesuarlar ile şekillendirilmiş isimli kolye daha doğru olacaksa, bu durumda kategoriler üzerinde yer alan ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz.

3’ lü isim seti

Eşinizin, sizin ve çocuğunuzun ismi aynı kolye de yer alsın istiyorsanız, zincirin sağ kısmında anne, sol kısmında baba ve tam orta kısmında yani alt kısmında da çocuk ismi yer alabilir. Böylelikle güzel bir mesaj da verilmiş olacak olurken, yine her iki isim arasında da konumlandırılacak olan kalp desenleri, şık bir görünüm elde etmekte yardımcı olacaktır.

2’li isim seti

                Eğer ki, eşiniz ya da sevgilinizin ismi ve sizin isminizin olduğu bir isimli kolye modeli seçmek istiyorsanız da zincir üzerinde yer alan iki isim, belirli bir düzene göre yerleştirilecektir. Yine bu isimler direkt olarak yer alabileceği gibi, kalp içerisinde de konumlandırılabilir. İstek ve ihtiyaçlarınıza yönelik seçimleriniz için web sayfamızdan ürünlere göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.