İnternetten Güvenilir Ayakkabı Alışverişi

İnternetten Güvenilir Ayakkabı Alışverişi

Düğün telaşı içerisinde en önemli şeylerden birisi de benim için ne giyeceğim oldu! Seçim sürecinde bir türlü damatlığıma karar veremedim. Uzun ve meşakkatli bir sürecin ardından damatlığıma karar versem de, devamını getirmek hiç kolay olmadı doğrusu. Çünkü iş sadece damatlıkla bitmiyordu ki!

Bunun altına kesinlikle düzgün ve şık bir tercih etmem gerekiyordu ve zamanım da azalıyordu. Dışarıdaki mağazalarda ve ayakkabı satan yerlerde aklıma yatan bir şey bulamadım ancak bir yandan da düğün yaklaştığı için ayakkabı bulmam şart! Bu arada aklıma gelen fikirle “bir de şu ayakkabı işini internetten araştırayım bakayım” dedim ve işe koyuldum. Yoğun araştırmalarım sonucunda bulduğum bir site ise beni fazlasıyla memnun etmeye yetti!

Ayakkabi05 İnternetten Güvenilir Ayakkabı Alışverişi konusunda büyük bir deneyim sahibi olan Nevzat Onay markası düğün arefesi adeta Hızır a.s. gibi imdadıma yetişti ve işimi gördü! Hızlı bir şekilde damatlığımın altına alacağım ayakkabıya karar verdim. Dışarıda ayakkabı modeli beğenemezken, burada ayakkabı modelleri arasında cirit atarak hangisini alacağımı şaşırdım doğrusu! Siparişi verdikten sonra “yetişir mi yetişmez mi” gibi sorular aklımda karınca misali dönüp duruyordu.

Ancak hiç beklediğim bir sıkıntı yaşamadım. Müşteri hizmetleri ile görüştüm ve siparişimin hemen kargoya verildiğini öğrendim. Ayakkabı tam 1 gün sonra evime geldi ve düğün için derin bir “oh” çektim.

Ayakkabı konusunda düğün de aldığım övgüler de beni fazlasıyla memnun etti. Gerçekten bir kere olan bir şey için şık olmak şart. Bu yüzden Nevzat Onay’ın beni bu konuda, bu özel günümde mahcup etmemesi çok ama çok mutlu etti.

Bu tecrübemden sonra da ayakkabı alışverişimi bu siteden yapma kararı aldım. Erkek ayakkabı üretimi konusunda gerçekten bir usta gibiler ve bu işten gerçekten anlayan bir firmalar. İnternet sitelerinden verdikleri hizmet de en az imalatları kadar kaliteli ve sizi sevindiriyor.

Eğer siz de düğününüze az bir zaman kala benim gibi sıkıştıysanız ve ayakkabı arıyorsanız http://www.nevzatonay.com.tr/ adresine bir uğramanızı tavsiye ederim. İşlerini son derece iyi bilen, profesyonel bir siteye sahipler.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.