İnci Yüzük

İnci Yüzük

sg İnci Yüzük

Yüzük

inciYüzük bay bayan herkesin kullandığı güzel bir takıdır. Birçok çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Özellikle de yeni evlenecek ya da nişanlanacak kişilerin yüzük takmaları çok sıkça gördüğümüz bir şeydir. Günlük hayatta da takılan bu yüzükler birçok anlamı ifade edebiliyor.

Kimisi taktığı parmak ile evli ya da nişanlı olduğunu belirtirken kimisi de ne kadar zengin olduğunu belli edebiliyor. Çünkü inci yüzük çeşitleri binleri aştığı için hangisinin değerli hangisinin değersiz olduğunu anlamak son derece zorlaşıyor.

Tek taş ve pırlanta gibi çok pahalı yüzükler bayanların birinci sıradaki tercihi olurken, erkekler daha çok sadece yüzük parmaklarına takmalık sade gümüşten birer yüzük arıyorlar. Bu konuda erkeklerin biraz daha dikkatli olduğunu ve daha az önem verdiğini söyleyebiliriz. Tabii ki, burada erkeğin takacağı yüzüğün çok çeşitli olmamasının da sebebi vardır. Ama yine de her ne kadar pahalı erkek yüzükleri de olsa da pek tercih etmiyorlar. Bayanlara hediye etmeyi daha çok tercih eden erkekler aldıkları yüzükleri de çoğu zaman beğenmeyebiliyorlar.

Kuyumcu da ya da bir mücevher mağazasında bir erkeğe rast geldiyseniz dikkat etmişsinizdir,ya sevgilisine bir inci kolye yada birinci bileklik arıyordur, ama bir türlü karar veremez. Çok kararsız ve ne alacağını bilemeyen birçok erkekle karşılaşabilirsiniz. Çünkü bayanların ne istedikleri ve ne tarz yüzüklerden hoşlandıkları çoğu zaman değişmektedir. Bu konuda erkeklere bir ipucu olarak vermek gerekirse, bence en çok tercih edilebilecek olan yüzüklerden birisi de yüzüktür.

Bu sıralar perdelerede takılan inci broş mücevherler’de erkeklerin hediye olarak seçenekleri arasında yer almaktadır.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.