İlişkiler hakkında fikriniz olmadığını mı düşünüyorsunuz?

  • Yaşam
  • 501 kez görüntülendi

İlişkiler hakkında fikriniz olmadığını mı düşünüyorsunuz?

Yeni bir ilişkidesiniz sizin için hayat oldukça zor gidiyor. İlişkileri bilmiyor, tanımlayamıyor, nasıl davranacağınızı çözemiyor musunuz? Aşkta evlilikte ya da cinsel yaşamda eksik olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? O halde size ilaç gibi bir siteden bahsetmek istiyorum. Sitemiz kokteylde.com henüz yeni keşfettiğim ancak her gün biraz daha keyif aldığım uzun süre takipçisi olacağım bir site. Herkesin yararlanması gerektiğine inanarak sizlerle paylaşmak istedim.

Kişiler için ilişkiler çıkmaz hal aldığında bir danışman gerekir. Ancak herkes birine derdini anlatacak rahatlıkta ya da bir psikologa kendini açacak maddiyatta değildir. İşte bu nedenle ilaç gibi bir site olan kokteylde.com kişilerin ikili ilişkilerdeki evrelerini alt başlıklar halinde ele almış ve herkesin farklı sorunları olacağını düşünerek farklı konularda herkese yardımcı olmayı amaçlamış.

Sitenin en sevdiğim kısmı bu diyebilirim çünkü bu bilinçli bir site olduğunu gösterir. Nasıl mı? Kişiler sevgili iken farklı bir süreç vardır ve bu süreçte henüz yeni yaşanan travmalar olacaktır. İki kişi birbiriniz yeni tanımış hayatlarına uyum sağlamaya çalışıyordur bu dönemin problemleri evlilik ile aynı tutulamaz. Bu bilinç ile oluşturulmuş site kişilerin hayatında cinselliğin önemli olduğunu da kabul etmiş ve bununda farklı bir yaşam biçimi olduğunu düşünerek farklı bir kategoride ele almıştır. Gerçekten takdire şayan bir durumda olan site herkesin farklı sorunları için başarılı yazılar yazmış ve çözümler sunmayı bunun yaşanabilecek bir süreç olduğunu sunmuştur. Bu iyi bir motivasyon demektir.

Tabi ki kokteylde.com sitesi sadece bir ilişki rehberi değil. Benim açımdan tam bir hayat rehberi içerisinde aradığınız her türlü şeyi bulmanız mümkün. Dekorasyon, makyaj sırları, gözde mekanlar hepsi burada. Yani kadın olsun erkek olsun herkesin ihtiyaçları burada. Erkek için asma tavan modelleri önemli iken kadın için önemli olan porselen makyaj ve sokak modası sırlarını bir arada sunan nadir sitelerden. Kadın ve erkeği bir araya getirmeyi başaran, herkes için farklı bilgiler paylaşan, hayatlarımızı kolaylaştırmayı amaçlayan bir site olarak benden tam not aldı. Umarım sizlerde beğenirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.