Horlamak Kalp Krizi Habercisi

Horlamak Kalp Krizi Habercisi

Horlamak toplumumuzda üzerinde durulmayan bir rahatsızlık. Genellikle yorgun olduğumuzda veya burnumuzdaki rahatsızlıklardan dolayı horladığımızı düşünürüz. Fakat horlamak vücutta adeta rahatsızlıkları haber veren bir uyarı mekanizması gibi çalışmaktadır.

Horlamak kimi zaman aile içi kavgaların sebebi hatta boşanmaya kadar giden bir sebep olabilmektedir. Dediğimiz gibi horlamak bir rahatsızlık değil vücudumuzdaki başka bir rahatsızlığın habercisi. Peki horlamaktan kurtulmak için ne yapmalı? 

Horlamanın sebebi uyku endoskopisi denilen yöntemle tam olarak tespit edilebilmektedir. Hastane ortamında gözetim altında uymanız sağlanılarak buruna ve boğaza yerleştirilen kameralarla horlamaya sebep olan etkenler izlenerek tespit edilmekte ve sonuca göre tedavi uygulanmaktadır. Bazen çok ufak sebeplerde horlama sebebi olabilmekte. Uyku endoskopisi yöntemiyle normal uyku seviyesi yakalanmaya çalışarak belirtilen yöntemlerle horlama sebepleri araştırılır. Horlamak kalp krizi habercisi ya da felce kadar varan hastalıkların habercisi olabiliyor. Bu nedenle uyku endoskopisi tedavi yöntemini uygulatarak horlama rahatsızlığınız varsa tedavi olmanızda yarar var.

Horlama rahatsızlığınızı tedavi ettirerek sağlıklı ve de aile içinde mutlu yaşamınıza devam edebilirsiniz. Hepinize sağlıklı güzel günler dileriz. www.modayisev.com

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.