Hepimizin Bir Oyun Anlayışı Var!

Hepimizin Bir Oyun Anlayışı Var!

Çocukların genel olarak oynadığı oyunlar arasında Mario oyunları da kendini göstermektedir. Öyle ki sadece belirli değişiklikler yaparak bu oyunları sıralamak da imkânsızdır. Mario, onu sevenlere gerçek bir macera yaşatmak için sürekli çalışmalarına devam ediyor. Bu yüzden ünlü çocuk oyunu da bu konuda oldukça uzmanlaşmaya başlamıştır. Mario’nun motor oyunları maceralarında genellikle normal oyunlarındaki gibi altın toplama esas alınmıştır. Altınlar, çok üst kısımlarda veya normal yükseklikte bulunabilir. Bu yüzden normal kısımda olanları basit bir atlama ile toplayabilirsiniz.

Ancak üst kısımlarda bulunan altınları toplamak için biraz daha yüksek ve darbeli atlayışlar yapmak zorundasınız. Motorcu süper Mario, bu atlamalarda oldukça uzman olduğu için atlayış esnasında herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Bu yüzden atlayışınızı yaparken dikkatli olarak dengeyi de kaybetmemeye çalışmak zorundasınız. Hızlıca bu işlemleri tamamlayarak bitiş çizgisine ulaşıp şampiyon olmaya çalışın. Tabii altınların tamamını da toplamaya gerek yok. Bölümü geçmek için yeterli yıldız sayısına ulaştıktan sonra bir sonraki seviyeye geçmeye hak kazanacaksınız.

Oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken husus elbette ki altınları eksiksiz toplayarak bitiş çizgisine ulaşmak olacak. Ancak motor üzerinde dengenizi kaybedip düşerseniz tüm bu emekleriniz boşa gidebilir. Oyuna bu sefer kaldığınız seviyeden devam edeceksiniz ancak bölümün en başından başlamak zorunda kalacaksınız.

Oyunda herhangi bir can sınırlaması da olmadığı için istediğiniz kadar yeniden başlayabilirsiniz. Oyun, 10 bölümden oluştuğu için tüm bölümleri eksiksiz olarak geçtiğiniz takdirde muhtemel bir rekoru kırmaya aday olarak adınızı yazdırabileceksiniz. Bu da süper Mario oyunlarında karşınıza çıkan oyunlardan en etkili ve eğlenceli olanları arasında üst sıralarda gösterildiği için bu oyunda rekor kırmak, sizi de olumlu derecede etkileyecektir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.