Haftanın En Sevilen Günü!

Haftanın En Sevilen Günü!

Hafta Sonu Planınızı Yaptınız mı?

Evet haftanın en sevilen günü bugün olsa gerek.Vakit mesai saatlerinin sonuna doğru yaklaşmakta. Hafta sonu havalar güzel geçeceğe benziyor. Şimdiden hafta sonu planlarını yapmakta fayda var. Yazdan kalma bu günleri güzel bir şekilde değerlendirmek lazım. Uzun bir süre bu havaları özleyeceğiz çünkü, Kış çok soğuk geçeceğe benziyor. Şimdiden yeterince  ısıyı depolamak lazım vücudumuza:)

Hafta sonunu ailenizle güzel bir pikniğe giderek geçirebilirsiniz. Özellikle balık mevsimi de gelmişken mangalda balık ızgara fikri hiçte fena gibi durmuyor. Ya da eksiklerini gidermek için alışverişe gitmeyi düşünenler olabilir. Yeni sezon ürünler vitrinleri süslüyor. Yeni sezon olmasıyla fiyatlar en üst düzeyde, alışverişi fazla abartmadan bir kısım acil olmayan ihtiyaçlarda sezon sonunu bekleyerek alınabilir.

Yoksa hafta sonunu yatağınızdan çıkmadan geçirmeyi düşünenlerden misiniz? Yoğun bir hafta geçiren kişilerin genelde tercih ettiği durum bu oluyor ama yine biraz hareketli olmakta fayda var. Yılın bu son güzel havalarını iyi değerlendirmek lazım. Bir yandan da  hafta sonu çalışmak zorunda olan arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyoruz. Onların belki bu yazıyı oturup okuyacak vakitleri bile yok.

mesai saati sonu Haftanın En Sevilen Günü!

mesai saatleri

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.