Hadise Giyim Tarzı – Saç Stili – Şarkıları

Hadise Giyim Tarzı – Saç Stili – Şarkıları

Erkeklerin rüyalarını süsleyen kadınlardan bir tanesi de desek yanılmış olmayız. Kadınlığı oldukça fazla kullanan ve bunu da giydiği kıyafetlerle oldukça fazla bir şekilde belli eden ’nin giyim tarzına kısaca bir göz attık. neler giyiyor, ne gibi kıyafetleri kendine yakıştırıyor, en çok hangi kıyafetleri kullanıyor gibi çeşitli sorulara sizler için cevap aradık ve bu güzel yazıyı hazırladık. Eğer hazırsanız ’nin giyim tarzına kısaca bir göz atalım.
Özellikle kilo verdikten sonra seksiliğini iyice ön plana çıkaran ve bunu vurgulayan kıyafetler giyen Hadise, kilolu halinde de cömert dekolteli kıyafetleri giymekten çekinmiyor ve kadınlığını oldukça kullanıyordu. Trendyol firmasıyla anlaşarak kendine has bir moda yaratan ve yeni bir kıyafet akımı başlatan Hadise, ister kilolu olsun ister fit olsun her zaman ve her şekilde tüm kıyafetleri üzerinde taşımasını biliyor. Sahne kıyafetinin yanı sıra günlük yaşantısında da özellikle eteklere ve mini elbiselere takıntısı bulunan Hadise, O Ses Türkiye programında ve katıldığı gecelerde göğüs dekolteli kıyafetleri giymeyi ihmal etmiyor ve bu tarz kıyafetleri oldukça sık kullanıyor.
Özellikle dar kesime sahip elbiseleri giyen ve kendine has stiliyle oldukça başarılı olan Hadise’nin stilistliğini kardeşi Derya yapıyor. Sahnede ışıltılı ve görkemli kıyafetleri giymeyi seven Hadise, günlük yaşantısında daha rahat ve sportif kıyafetler giymeyi tercih ediyor. Günlük yaşantısında dekolteli kıyafetleri kullanmayı sevmeyen Hadise, bu tarz kıyafetleri ancak özel gecelerde ve programlarda giyiyor. En çok kırmızı rengini seven ve kıyafetlerinde bu renge bolca yer veren Hadise, parfüm olarak Marc Jacobs markasını kullanıyor.Hadisenin saçlarının bu kadar güzel olmasının sırrı ise sanatçı az yıkamasına borçlu olduğunu söylüyor.

Gelen Aramalar:hadise,hadise nereden giyiniyor,hadise giyim,hadise kıyafetleri,hadise giyim tarzı,hadise nerden giyiniyor,hadisenin elbiseleri,hadise o ses türkiye yılbaşı kıyafeti,hadisenin kıyafetleri,hadisenin botları

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.