Günümüzde Backlink

  • Yaşam
  • 827 kez görüntülendi

Günümüzde Backlink

Merhaba değerli okurlarımız,

Bu yazımızda sizleri günümüzde backlink makalesi hakkında bilgilendireceğiz.

Backlink kavramı günümüzde çok önemli ciddi bir yerdedir. Bunu 4 yıllık bir tecrübeye dayanarak net olarak söylemekten çekinmiyoruz. Bu kavram ile yıllardır web sayfalarımızı google ve diğer arama motorlarında yükselttik. Aslında sabırsızdık ve backlink dışında bir çok teknik bulduk ama bu tekniklerin bir gün biteceğini gelip geçici olduğunu düşünmedik. Bu kavramlar arasında değerini kaybetmeyen tek kavram back link oldu. Google var olduğu sürece de bu kavram asla değerini kaybetmeyecektir.

en iyi backlink Günümüzde Backlink

Bazı kişiler hatta bir çok kesim backlink teriminin anlamını bilse de bu terim hakkında çok fazla detaya sahip olamıyorlar. Çünkü araştırma içerisine girmiyorlar. Büyük bir kesim için ne kadar çok backlink kaynağına sahip olursam o kadar hızlı ve kalıcı bir şekilde yükselirim. Hayır değerli okurlarımız bu teori yanlıştır ve her zaman yanlış olarak kalacaktır. Eğer kaliteli backlink kaynaklarına sahip olursak ve bu kaynakları sürekli olarak yeniler kalıcı olmalarını sağlayabilirsek bizden hızlı ve bizden kalıcı yükselebilecek kimse olmaz.

Günümüzde backlink kavramının nerelere geldiğini ve nerelere gittiğini sizlere anlatmak istedim ve bunu sürekli yapacağım. Backlink önüne gelen her yerden bağlantı almak değildir. Eğer siz böyle düşünüyorsanız kaybetmeye mahkumsunuz demekten başka birşey gelmiyor içimden. Bugün 500 adet wikipedia backlink yarın 500 adet ziyaretçi defteri backlink diğer gün 1000 adet sosyal imleme alırım sitemi hızlıca yükseltirim backlink sayımda artar ohh diyerek gününü geçiren webmaster arkadaşlarımız var. Bu ürünleri satarak müşterisinin sitesini düşünmeyen arkadaşlar da var. Satın kimse size satmayın demiyor ama müşteriyi bilinçlendirin. Bu makale umarım siz değerli okurlarımıza bir şeyler katabilir. Şimdi sizlere web sitenizi yükseltmeniz için çok güzel ve özel bir teknik paylaşacağım.

Öncelikle blogspot, tumblr, posterous web sayfalarından ücretsiz blog oluşturun. Bu blogları oluşturduktan sonra erinmeden her birine minimum 300 kelimelik makaleler yazın ve bu makalelerden maximum 3 kelimelik link çıkışları yapın. Daha sonra oluşturmuş olduğunuz bu paravanlara sosyal imleme, ziyaretçi defteri, blog tanıtımı, forum tanıtımı hizmetleri uygulayarak kuvvetlendirin. Bu işlemi her hafta düzenli olarak yapın. Kaliteli ve kalıcı bir şekilde yükseldiğinizi görebilecek hem kaliteli hem kalıcı backlink edinmiş olacaksınız.

Kaliteli backlink almak ya da backlink kaynakları hakkında daha detaylı bilgi almak için;

tel 5 Günümüzde Backlink

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.