Günlük hayatınızda şık kombinler yaratın!

Günlük hayatınızda şık kombinler yaratın!

Kadınlar hayatlarının her anında şık olmak istiyor. Ve bu en doğal hakları şüphesiz. Ancak her zaman şık olmak pek de kolay olmuyor maalesef. Özelikle günlük hayatımızda doğru parçaları birleştirme konusunda problem yaşayabiliyoruz. Çok basit parçaları bir araya getirerek oluşturduğumuz kombinler çok şık olabilirken, yanlış parçalar şıklığımızı alıp götürebiliyor. Peki, günlük hayatımızda da şık olmak için nasıl giyinmeye özen göstermeliyiz?

Her geçen yıl vitrinleri çok değişik parçalar süslüyor. Modanın gelişmesiyle birlikte, her sezon gardıroplarımız da değişiyor. Özellikle sezon başlarında, vitrinleri iyi takip etmeniz bizim size önerimiz olacaktır. Böylece gardıroplarınıza daha doğru parçalar eklemeniz mümkün olacaktır. gardıroplarınız karşında saatler geçirmeden, giyin-çık tekniğini kullanabilmeniz için size birkaç faydalı tavsiyemiz olacak.

Şıklık ve rüküşlüğün arasında çok ince bir çizgi olduğunu hatırlatalım. kadınların günlük hayatında  şık kombinler yaratmak için gönül rahatlığıyla kullanabileceği parçalardan birinin bluejeanler olduğunu belirtelim. Jean pantolonlarınızı, baskılı tişörtlerinizle, büyük çantalarınızla ve topuklu ayakkabılarınızla tamamlayabilirsiniz. Daha spor bir tarz içinse, düz ayakkabılar sizin için doğru bir seçenek olacaktır. Kadınların günlük şık kombinlerinin anahtar parçalarından biri de blazzer ceketler. İş hayatınızda da kullanabileceğiniz blazzer ceketler, günlük şıklığınızı da yaratacak parçalardan biri olacaktır. altına giyeceğiniz bootie tarzı bir çift ayakkabı ile şık bir görüntü sergilersiniz. Boru paça jeanlerin ise; blazzer ceketlere en yakışan tamamlayıcı olduğunu unutmayın.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.