Gülse Birsel Kimdir

Gülse Birsel Kimdir

Sizlere bu yazımızda Yalan Dünya’nın başrol oyuncularından ve karakterlerinden olan Gülse Birsel’in giyim tarzı ve yaşamı hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Bildiğiniz üzere Gülse Birsel, Murat Birsel ile evli. Daha önce Avrupa Yakası ile oldukça meşhur olan Gülse Birsel, yeni dizisi Yalan Dünya ile oldukça güzel bir kadro kurarak yine diziler arasında ilk sıraya oturmayı başardır. Genellik sitcom tarzı dizilere önem veren ve bu konuda çalışmalar yapan Gürse Bilsel’in başarısının arkasında herhalde kurduğu kadronun iyi olması yatıyor.

Gülse Birsel’in giyim tarzına baktığımızda rahatlığı ve şıklığı seven bir yapısı var. Giydiği kıyafetleri oldukça güzel bir şekilde kombinleyen ve tipik bir iş kadını görüntüsü veren Gülse Birsel, fazla iddialı olmayan kıyafetleri giymeyi tercih ediyor. Buna neden olarak, vücut yapısını ve karakterini gösterebiliriz. Üzerinde taşıyamayacağı kıyafetleri giymeyen, giydiği kıyafetleri ise oldukça güzel bir şekilde yansıtan Gülse Birsel’in en sevdiği renkler arasında pastel renkler bulunmakta. Pastel renkli kıyafetleri giymeyi çok seven ve bunu da her zaman belli eden Gülse Birsel, ayakkabı seçimi olarak kış aylarında normal hayatında çizme kullanırken, iş yaşamında ise ince topuklu ayakkabılar tercih ediyor.

Gülse Birsel’in giyim tarzında biraz önce bahsettiğimiz gibi şıklık ön planda. Kendine yakışacak her şeyi giyen ve bu kıyafetleri oldukça güzel kombinleyen Gülse Birsel’in ayakkabı seçimi de her zaman iddiallı. Belli bir marka üzerinde durmayan ancak, giydiği ayakkabı markasının da en şık modellerini giyerek her zaman moda konusunda iddialı olduğunu gösteriyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.