Gülmeye Doyamayacaksınız

Gülmeye Doyamayacaksınız

Recep İvedik 4 izle, Recep İvedik 4 full izle, Mandıra Filozofu Full izle (7)

Televizyon için Şahan Gökbakar’ın yaratmış olduğu Recep İvedik karakteri, sinema severle 21 Şubat 2014 tarihinde buluştu. Oldukça rağbet gören filmin dördüncü serisi olan Recep İvedik 4 full izlemenizi önerdiğimiz yerli komedi filmleri arasındadır. Şahan Gökbakar’ın başrolünü oynadığı, kardeşi Togan Gökbakar’ın yönetmenliği yaptığı film, izleyenleri komediye doyduracaktır.

Maldivlerde çekilen Recep İvedik 4 filmi, mahallesindeki çocuklara futbol antrenörlüğü yapan bir adam olan Recep İvedik’in başrolünde olduğu bir komedi filmi. Recep İvedik 4 Full İzlemek için internet sitelerinden yararlanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak izleyebileceğiniz komedi filmi olan Recep İvedik 4, HD olarak ya da 480p veya 360p görüntü kalitesi olarak seçebilirsiniz.

Mustafa Ali adındaki bir genç felsefe bölümünü yeni bitirmiş olan, dünya düzenine tepki olarak kendisini yaşadığı yerden ve inandığı değerlerden uzaklaştırarak Muğla’nın bir köyünde sessiz bir kulübede yaşamaya başlar. Ancak bulunduğu araziyi satın almak isteyen bir sermaye sahibi ona engel olacaktır. Alışılmışın dışında felsefe konusu baz alan Düğün Dernek Full İzlenmesi gerken bir film, bizlerden tam not almayı başardı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.