Gizli topuklu ayakkabı

Gizli topuklu ayakkabı

Ayakkabı modelleri arasından hangisini denersem deneyeyim boyumu bir türlü uzun gösteremiyorum mu diyorsunuz? Her zaman topuklu giyemem mi diyorsunuz? Ya da topuklu ayakkabılar ayağımı burkuyor mu diyenlerdenseniz? O halde gizli topuklu ayakkabı seçenekleri arasından seçim yapmaya ne dersiniz? Neden olmasın dediğinizi duyar gibiyim. Sitemiz siz mutlu olun diye kısa boylulara özel gizli topuklu ayakkabı tasarlamakta ve boyunuzu daha uzun göstermenize destek olmaktadır. Bayanlarda sorun olduğu düşünülen topuk problemi aynı zamanda erkeklerde de sorun teşkil etmektedir. Erkekler içinde bu gizli topuklu ayakkabılar arasından tasarımlar üreterek bayanların sırım gibi delikanlı söylemlerini işitebilmenize yardımcı olmaktayız.

Kısa boyluyum diye artık üzülmenize gerek yok. Tabii eğer gizli topuklu ayakkabı modellerimiz hakkında bilginiz varsa. Gizli topuklu ayakkabı denildiği zaman adından da anlaşılacağı üzere topuk kısmı ayakkabıda görünmeyen anlamı taşımaktadır. Bunu nasıl mı gerçekleştiriyoruz? Ayakkabının arka taban kısmına boyunuzu uzatacak şekilde silikon aparatlar koyuyoruz ya da gizli topuk dizaynını ayakkabının içerisine yerleştirerek sizlerin yapmış olduğumuz bu gizli topuklu ayakkabı modelleri arasından seçim yapmanıza yardımcı oluyoruz. Erkekler artık bayanların yanında kısa kalıyorum diye dert etmenize gerek yok. Ya da gelin benden uzun ne yapacağım diye düşünmenize gerek yok. Sitemize gelip size sunduğumuz ayakkabı modelleri arasına bir göz atın ve damatlığınızın modeline ve rengine göre bir seçim yaparak gelinin yanında mahcup olmayacak bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bayanlar ve erkekler için özel tasarlanan bu gizli topuklu ayakkabının bir diğer olumlu özelliği de giydiğiniz zaman ayağınızı son derece rahat ve konforlu hissediyor olmanızdır. Silikon aparatlı bir ayakkabı tercihi yaptıysanız yumuşaklığı ile yürürken ayağınızın altında hiçbir şey yokmuş hissi yakalayabilirsiniz.

Gelen Aramalar:gizli topuklu erkek ayakkabısı,erkek gizli topuk ayakkabının içine nasıl yerleşiyor

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.