Evim Sensin Rekor Kırıyor

Evim Sensin Rekor Kırıyor

Evim Sensin

Özcan DENİZ’in son filmi Evim Sensin filmi rekora gidiyor. Film yayında olduğu on gün içinde toplam 850 bin gösterime ulaştı. Bu sayıyla son zamanların adından en çok söz ettiren James Bond SKYFALL serisinide geride bıraktı. Evim Sensine mutlaka gidin ve aşkınızı, ilişkinizi ve evinizin neresi olduğunu sorgulayın. Aşka inanır mısınız bilmiyoruz ama evim sensindeki Aşka aşık olacağınıza eminim. film süresince göz yaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz. O yüzden filme hazırlıklı gitmekte fayda var, önceden peçetenizi mendilinizi hazırlayınız benden söylemesi. Sonra gözyaşlarınızı silecek bir şey bulamayabilirsiniz.  Filmi izletin ve kendinize sorun bakalım Sizin Eviniz Neresi?

Özet ve detaylar

Leyla başından geçen bir ayrılık sonrası baba evine dönmüştür. Kalbi kırıktır ve çocukluğundan beri sorunlu bir ilişkileri olan babası Selim ile aralarındaki sorunları çözmeye çalışmaktadırlar.
İskender ise küçük yaşlardan beri şanssız bir hayat yaşamış olan yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evim diyebileceği bir yere sahip olmamış bir adamdır. Beklenmedik bir şekilde karşılaşan bu ikili onları aradıklarını bulmalarını sağlayacak bir aşkın içine sürüklenir, Leyla yaralarını sararken , İskender’in evi Leyla olur fakat bu güzel hikayenin böyle sürmesine engel olacak olaylar peşlerini bırakmaz.

 Evim Sensin deki Gelinlik Fiyatları Araştır

 Evim Sensin deki Gelinlik

Fragmanlar

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.