Evim Şahane Programına Başvuru

  • Genel
  • 1287 kez görüntülendi

Evim Şahane Programına Başvuru

Evinizin dekorasyonu istediğiniz gibi değil. Yeni baştan dekor düzenini değiştirmeye karar verdiniz. Eğer bu konularda tecrübesiz ve bilgisiz iseniz dekorasyon çalışmanız yine beğenmeyeceğiniz, hüsranlı bir sonuca neden olabilir. Ya bu konularda bilgili, profesyonel bir uzmandan ücretli destek almalısınız ya da bilgi sahibi edinmek için çabalayıp durmalısınız. Gözünüzü korkutmak gibi olmasın, sadece sizi uyarmak istiyoruz. En güzeli, size sunacağımız teklife göz atmanız. İşte o beklenen teklif:

Bildiğiniz gibi Kanal D ekranlarında Evim Şahane adlı bir program yayınlanmakta. Evim Şahane programı belki hayallerinizi kolay yoldan elde etmenizi sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken doğru bilgiler ile Evim Şahane başvuru formu üzerinde boşlukları doldurmak ve göndermek. Gerisi şansınıza, verdiğiniz bilgilere kalmış. Evim Şahane isimli programdan bahsedelim biraz. Hafta içleri erkana gelen Evim Şahane, takipçilerini adeta ekranlara kilitliyor. Bunun nedeni belli, Mimar Selim Yuhay ve takım arkadaşları muhteşem dekorlara imza atıyor. Siz de belki birşeyler kapmak ya da hayranlıkla incelemek için izliyorsunuz. Yeni bir bölümde siz ve eviniz, ekranlarda boy gösterebilir. Evim Şahane başvuru formu ile başvurunuzu yapın, şansınızı deneyin.

Akıllara takılan birkaç soruyu cevaplamakta fayda var. En çok merak edilenlerden biri: Evim Şahane ücretli mi? Hayır, ücretiz. Dekorasyon düzeni tamamlanan ev, Kanal D’nin hediyesi. Herhangi bir ücret ödemiyorsunuz yani. Diğer bir soru ise farklı şehirlere Evim Şahane ekibinin gidip gitmediğidir. Üzülerek söylemek istiyorum ki, şuan sadece İstanbul içerisinde yapılan başvurular değerlendirilmekte.

Gelen Aramalar:bebek elbise örgü modelleri

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.