EVDEN EVE NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZ

  • Yaşam
  • 672 kez görüntülendi

EVDEN EVE NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZ

Evden eve nakliyat, diğer iş olanaklarına göre daha çok iş potansiyeli, daha fazla güç, daha fazla dikkat ve daha fazla deneyim gerektirir. Eşyaların paketlenmesinden, eşyaların araç içine yerleştirilmesi işlemine kadar hiçbir şey sorun olmamak zorundadır.
Sizde kaliteli, profesyonel, deneyimli bir “Evden eve nakliye” hizmeti almak istiyor iseniz, Haydaroğlu nakliyat sizin için burada. Kesintisiz iletişim kurabileceğiniz Haydaroğlu nakliyat’ın tek amacı sizleri mutlu etmektir.
Sorunsuz nakliye garantisi, Uzmanlar kontrolünde de monte ve monte işlemleri, İşinde iyi yapan uzman kadro, Malın maliyet değerine göre Sigorta hizmeti, Memnun olunmaması durumunda paranın iadesi garantisi, müşteri memnuniyeti garantisi evden eve nakliyat ile…
Firmamız tarafından evden eve nakliyat hizmeti verilirken aşağıdaki hususlar dikkate alınmaktadır:
• Beyaz eşyalar (buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri ) kurutma makineleri, kırılabilir( cam)vitrinler balonlu naylon ambalajlarla sıkıca, eşyalara zarar vermeyecek şekilde bağlanır.
• Televizyon, müzik sistemi, video sistemi gibi elektronik aletler battaniyelere sarılıp yeterli büyüklükteki kolilere dikkatlice yerleştirilerek iple sağlam bir şekilde bağlanır.
• Cam bardak takımları, yemek takımları, kristal takımlar, cam aksesuar gibi kırılabilecek eşyalar balonlu kabarcıklı naylonlara sarılarak kolilere sağlam bir şekilde yerleştirilir.
• Çiçeklerin, yaprak ve dallarının kırılmasını önlemek için uygun kolilere yerleştirilerek sabitlemesi yapılmakta ve devrilme gibi problemlere karşı önlemler alınmaktadır.
• Mobilyaların birbirinden ayrılması gibi işlemler eşyaların bulundukları yerde yapıldıktan sonra naylonlarla ambalajlanmaktadır. Ayrılması yapılan eşyalar gönderilecek adreste tekrar birleştirilerek (monte işlemi yapılarak) yerleştirilmektedir.
Bütün bunlara dikkat ederek yapılan bir taşıma işlemi sizin de mutlu olmanızı ve içiniz rahat bir şekilde taşıma işleminin sonlanmasını sağlayacaktır. Bu sayede sizde yeni evinize güzel bir başlangıç yapacaksınızdır. Dikkatli taşıma en iyi taşımadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.