Etkileyici Parfümler

  • Yaşam
  • 799 kez görüntülendi

Etkileyici Parfümler

Feromon kadınlarda etki gösterebilen bir hormondur ve dışarıdan organizmaya dahil edilir. Özellikle kadınlar güzel kokulardan çok etkilenirler. Çünkü genellikle bu tür kokuların içerisinde feromon adlı hormon bulunur. Bu hormon kokusuz ve renksizdir böylece göz ile görülemez, burun ile algılanamazlar. Fakat kadınların burnundaki bazı özel bölümler tarafından algılanabilen bu hormonlar kadınları çok güçlü bir şekilde etkiler.

Feromon özelliği taşıyan bir çok ürün vardır ve kadınlarda etki eden bir çok feromon içerikli ürün vardır. Bu ürünlere afrodizyak parfümler eklenmelidir. Dediğimiz gibi feromon içerikli kokular kadınlarda etki gösterebilir ve bu kokular kadınların cinsel dürtülerini açığa vurması için kullanılırlar.

Fakat erkekler için dediğimiz gibi sprey tarzı ürünler kullanılmalıdır. Bu ürünler erken boşalmayı yok eder ve erektil disfonksiyon denilen ereksiyon problemlerini yok ederek ereksiyon süresini uzatabilirler. Bu spreylere geciktiriciler adı verilir ve en iyi markaları ise süper viga 50000 ‘dir. Süper viga 50000, geciktirici sprey piyasasında uzun süredir bulunmaktadır ve çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Satın almak için internet sitelerini gezebilirsiniz.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.