Esra Erol Yaş Maya Maskesi

Esra Erol Yaş Maya Maskesi

Esra Erol’un Güzellik Sırrı Yaş

Dünyaca ünlü kimya mühendisi Şems Asla’dan beş yaş gençleştiren ‘yaş maya maskesi’…

Güzellik salonlarına ve estetik operasyonlar para vermeyi bırakın, kendi doğal maskenizi kendiniz yapmaya ne dersiniz. Hemde hiç bir yan etkisi olmadan.

 

 Esra Erol Yaş Maya Maskesi

Malzemeler:

1 çorba kaşığı limon suyu,

1/2 çay bardağı su

1 poşet yaş maya

1 bardak buz

Uygulama:

Önce sulandırılmış limon suyu ile yüzünüzü silin ve kurulayın.Yarım çay bardağı suda bir poşet yaş mayayı ezin,Krem haline gelinceye kadar karıştırın(Tahta kaşıkla).Yogun bir kıvam alınca yüzünüze ve boyun bölgenize sürün.Göz altlarına ve göz kapaklarına da sürebilirisiniz.Bu kıllanma riski olan yada kılllı ciltler hariç tüm cilt tiplerine uygundur.B2,B6, mağnezyum,fosfor açısından zengindir.Gazlı bir bezi burun bölgenize gelen yeri keserek yüzünüzü kaptın.Sıcak suyun içine bir havluyu batırıp sıkın ve yüzünüze koyun ve 5 dakika bekletin.Bunu 5 defa tekraralayın.Son olarak yünüzü yıkayın.Ve elinize buz alarak buzla tüm yüzünüzü muzla masaj yapın.Daha sonra saf zeytinyağı yada susam yağı ile dairesel hareketlerle masaj yaparak tüm yüzünüze yağı yedirin.

Bu maskenin yararları:

Sivilcelere iyi gelir. Aknelere iyi gelir.

Cildi canlandırır ve gençleştirir.

Kırışıklıklara iyi gelir.

Ciltteki ölü hücreleri canlandırır.

Hiç bir yan etkisi yoktur, tamamen doğaldır. Denemekte fayda var.

Gelen Aramalar:maya maskesinin yan etkileri,esra erol maya maskesi,esra erol cilt bakımı,yaş maya maskesi,esra erol yüz maskesi,esra erolun yüz maskesi,esra erolun maya maskesi,esra erolun cilt bakımı,esra erol yaş maya maskesi,esra erol güzellik sırları

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.