Esra Erol İzle

Esra Erol İzle

Esra Erol Özbir 12 Mayıs 1982 Kütahya doğumludur. Ekranların en sevilen simalarından Esra Erol, sempatik tavırlarıyla ve güzelliğiyle herkesi ekran başına bağlamaya devam ediyor.Esra Erol sadece sunuculukla değil şık ve güzel giyimiyle de herkesi kendisine hayran bırakıyor. İdris Ali isminde bir oğlu olan Esra Erol iş adamı Ali Özbir ile 2010 yılında kendi sunduğu programda evlenmiştir.Esra Erol, mutlu aile yapısı ve kişiliğiyle herkese örnek olan nadir sunuculardan birisidir. Mesleği sunuculuk olan ünlü isim aynı zamanda bir çok dizi ve filmde rol almıştır.Kalp Gözü, Cennet Mahallesi, Tuzak ve Kanalizasyon bunlardan bir kaçı.

Esra Erol’da Evlen Benimle programının güzel sunucu adeta evimizden biri haline geldi. Hafta içi her gün Atv erkranlarında izlediğimiz güzel sunucu hakkında tüm merak edilenleri web sayfamızda bulabilirsiniz. Esra Erol’da Evlen Benimle tüm bölümlerini izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sadece Esra Erol Evlen Benimle değil ister dizi izle, ister oyun oyna, ister haber oku, tüm bunları bir tıkla yapmanız mümkün. Tüm bunları yapmak için yüzlerce site gezmenize gerek yok. Sadece bizi takip edin yetecektir.

Kadın hakkında tüm merak edilenler, sağlık ve güzellik konuları, bu yılın trendleri neler? Tüm sorularınıza cevap veriyoruz. Canınızın hiç sıkılmayacağı ve keyifle vakit geçirmeyi garanti ettiğimiz sitemiz esraerol.pro’ya herkesi bekliyoruz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.