Eşarpta gelinen son nokta

Eşarpta gelinen son nokta

Bayanların kıyafetlerini bütünlemek için oluşturdukları objeler arasında yer alan eşarp modelleri2014 yılında bir çok farklı markalar tarafından piyasaya sunulmuştu. Modacıların oldukça şık defilerle tanıttıkları bu eşarp modelleri bir çok bayanın hayranlığını kazanmıştır. Son zamanlarda üzerinde daha sıklıkla durulan eşarp motifleri tasarımcılar tarafından farklı boyutlarda şık desenler yaratılarak harikalara dönüşmüştür. Her bayanın görünce asla vaz geçemeyeceği bu ipeksi dokunuşlu eşarplarbir çok mağaza ve satış noktalarında piyasaya sunulmuştur.

 

Tarih boyunca kapanma ihtiyacı hisseden bayanlar farklı kapanma  şekilleriyle örtünmüştür. Fakat nezih ve zarif olan bu yüce varlıklar annelerimiz ve eşlerimize en çok yakışan kapanma şekli zarif bir eşarptır. Kıyafetleriyle bütünlük oluşturmaları adına takılan bu eşarpların bir çok bağlama şekli vardır. bayanların  kendi tarzlarına uygun olarak kullanacakları bu eşarp bağlama şekilleri zarafetlerini  bütünleyecektir.

 

Kapalı Bir çok bayanın gardırobunu süsleyen bu ipeksi dokunuşlu eşarplar bu yılki desenleriyle göz doldurmaktadır. Her beğeniye hitap eden bu aksesuarlar farklı ebatlarda üretilerek bayanların kullanımına sunulmuştur. Bir çok mağaza ve satış noktalarında bulabileceğiniz armine eşarp farklı desen ve renk seçenekleriyle  üretilmiştir.  Her yıl olduğu gibi modacıların büyük uğraş sonucu ürettikleri 2014  pierrecardin eşarp modelleri büyük ilgi görmüştür.

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.