Erkek Deri Bot Modelleri

Erkek Deri Bot Modelleri

Erkekler için botlar vazgeçilmezdir. Erkekler botların renklerini pek takındı haline getirmezler. Erkekler bot rengi olarak siyah ve kapalı kahverengi botları tercih etmektedir. Erkek deri botları bu sezon yeni modelleri ile insanların büyük beğenilerini kazanmayı başarmıştır. Ünlülerde deri botları sıklıkla tercih etmektedir. Ünlülerin tercih ettiği deri bot modelleri şunlardır; Pierre Cardin, Lumberjack, Keen, Viviane, Yvette, Xti, Vans, Excaator, Fornarina, Gutan, Harley Davidson, Footprints, Geox, Aerosoles, Asi, Moon Boot, Muya Pia Mia, Lacoste, Jessica Simpson, Vagabond gibi ünlü bot modellerini tercih etmektedirler.

Bot alırken dikkat edilmesi gereken faktörlerden biriside botun hangi malzemelerden üretildiğidir. Çoğu erkek botlarında kanserojen maddeler sıklıkla bulunmaktadır. Aldığınız botların güvenilir firmalar tarafından üretildiğinden emin olmanız gerekmektedir. Olası ayak hastalıklarında kalıcı hastalıklar görülmektedir.

Kış sezonunda deri bot almak isteyen erkekler çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Bu botların sahteleri piyasada yaygın olarak satılmaktadır. Gerçek deri olup olmadığını anlamak için koklayabilirsiniz. Sahte deriler plastik kokar ancak gerçek derilerin kendine has kokuları zaten vardır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.