En İyi Yerli Filmler

En İyi Yerli Filmler

Çanakkale yolun sonu filminin genel özetine bakarsak eğer film gerçekten en iyi yerli filmler arasında yer almaya bir numaralı aday olduğunu yapımıyla , oyuncu kadrosuyla , teknik ekibiyle göstermiştir. Filme konu olan savaç türk tarihinin en önemli savaşı olarak gösterilmektedir. Çanakkale savaşını en iyi şekilde anlatan filmi tek part olarak izlemek büyük bir ayrıcalık.Çanakkale yolun sonu tek part izlemek filmin soluksuz yaşatılan hikayesini bir kat daha arttırmaktadır.

En iyi komedi filmleri arasında gösterilen Çakallarla Dans filmini seriye dönüşmesi bekleniyordu ki beklentiler boşa çıkmadı , Çakallarla Dans 2 çekildi ve hem oyuncu kadrosunu koruyan hemde teknik kadrosunu koruyan bu film bir önceki filmin üstüne koyduklarını gösterdi.Çakallarla dans 2 izlemeyenlerin çok şey kaçıracağı tam bir komediyi aksiyonla karıştıran filmdir.

Komedi ve aksiyonu birleştiren filmlerin başında gelen Bana bir soygun yaz filminde dikkatlerimizi çeken en önemli şey aşk-aksiyon-komedi üçgenidir.Bana bir soygun yaz tek part izlerken bu üçgeni çok iyi anlayabileceksiniz filmde aşk aksiyon ve komediyi harmanlayıp harika bir iş çıkarak bana bir soygun yaz teknik ekibine bir teşekkür borcumuzdur.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.