En güzel yılbaşı ve hediyelik ürünler renklipasaj.com’da

  • Yaşam
  • 592 kez görüntülendi

En güzel yılbaşı ve hediyelik ürünler renklipasaj.com’da

Renkli Pasaj ülkemizin en tanınmışl online satış mağazalarından biri… Sitede çeşitli ürünleri oldukça güzel ödeme imkanlarıyla bulma imkanınız bulunuyor. Üstelik yılbaşı için sitede yapılan akıl almaz kampanyalar Rekli Pasaj’ı biz tüketiciler için oldukça uygun bir hale getirmiş. Ücretsiz kargo avantajı, bedava ürünler, indirimler ve ödeme kolaylıkları ile Renkli Pasaj öyle görünüyor ki uzun bir dönem tüketicinin dostu bir online mağaza olmaya devam edecek. Oldukça kaliteli ürünleri bedava olarak sadece üyelerine sunan sitede şu an daha çok tekstil ürünleri verilmiş ancak site yaptığı açıklamada önümüzdeki günlerde daha çok kampanya ve bedava saatler de dağıtacağını açıklamış. Yılbaşına kadar alacağınız bütün ürünler ise kargo ücreti olmaksızın kapınızda sizlere teslim edilecek. Renkli Pasaj’a üye olmak sizlere hem fırsatlar getirecek hem de oldukça kaliteli ürünleri hiçbir masraf yapmadan edinmenize neden olacak.

Bootie Yüzde 50 indirimli!

Bildiğiniz gibi kış geldi ve artık yeni botlara ihtiyaç var. Renkli Pasaj bir dünya markası olan Bootie marka bot ve ayakkabı ürünlerini sizlere etiketin yarı fiyatına veriyor. Şimdiye kadar Bootie marka ayakkabı ve botlarda görülmemiş bu indirimi sadece Renkli Pasaj’da edinebilir ve online olarak siparişini verebilirsiniz. Sınırlı stoklarda kampanyalı olarak satılan Bootie ürünlerini edinmek için tek yapmanız gereken siteden sipariş vermek. Sadece birkaç gün içerisinde dünyanın moda devlerinden biri olan Bootie’nin ürünlerini kapınızda bulacaksınız!

Marine Concept’ten Yüzde 82’den Başlayan İndirimler!

Marine Concept’te birçok ev dekorasyonu açısından oldukça uygun ürünler bulunuyo. Dünyaca ünlü bir dekorasyon markası olan Marine Concept’te evinizi dekore etmek için aradığınız bütün eşyaları bulabilir ve bunları gönül rahatlığıyla bulabilirsiniz. Dekorasyonda dünyaca ünlü olan Marine Concept ürünlerini Renkli Pasaj’da yüzde 82’ye varan indirimlerle alabilir ve evinizi en güzel şekilde dekore edebilirsiniz!

İndirimli Yılbaşı Ürünleri!

Yılbaşı yaklaşıyor ve hemen hemen herkesin bugün için önemli planları ve projeleri var. Herkes için bir eğlence günü olan yılbaşında doyasıya eğlenmek için fırsat sizlere Renkli Pasaj’dan geliyor. Yılbaşı için verebileceğiniz en güzel hediyeler ve yılbaşı ile alakalı bütün ürünler Renkli Pasaj’da en uygun fiyatlarda! Üstelik yüzde 82’den başlayan indirimlerle!

İndirimli Aksesuarlar, Saatler ve Gözlükler!

İndirimli bir çok saatlerin, gözlüklerin ve aksesuarların bulunduğu Renkli Pasaj en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla beğeninize sunuyor. Yüzde 80’lere kadar var indirimlerin bulunduğu aksesuarlar, saatler ve gözlüklerin bulunduğu online reyonda dünyaca ünlü markaları en uygun fiyatlarda alma şansı bulacaksınız. Apache saatler, Sisley & Iceberg gözlükler, kaliteli şemsiyeler, Richmond gözlükler ve Gumush bayan ve erkek aksesuarlarını en güzel olanaklarla alabilecek ve hiçbir kargo ücreti ödemeden kapınızda teslim alabileceksiniz.

U.S. Polo ile Ev Dekorasyonu

U.S. Polo bugün en kaliteli tekstil ürünlerini ortaya koyan markalardan biri… Türkiye’de ve Amerika’da olduğu gibi tüm dünyada da meşhur olan bu tekstil ürünlerini yüzde 28’e varan indirimlerle edinebilir veya eşinize dostunuza oldukça kaliteli bir hediye verebilirsiniz. Renkli Pasaj’da yılbaşı için indirimler devam ediyor. 31 Aralık’a kadar kargo ücreti ödememe avantajıyla!

Kadın Bakım, Kozmetik ürünleri ve Çantaları

Renkli Pasaj’ın yaptığı kampanyalar kadın ürünleri için de geçerli! Sitenin stoğunda bulunan yüzlerce kadın bakım ve kozmetik ürününü kampanyalı olarak edinebilir ve dünyaca ünlü markaları (Ralph Lauren, Victoria Secret, Valentina, Givenchy, Nina Ricci) oldukça makul fiyatlara evinize getirebilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye’nin en iyi tekstil markalarından biri olan Siyah Beyaz ürünlerini de aynı şekilde edinmeniz mümkün. Çanta arayışı içerisindeyseniz sizlere bu konuda oldukça kaliteli Housebags markasını sunan reklipasaj.com’da dilediğiniz gibi bir çantayı rahatlıkla ve indirimli olarak bulabileceksiniz!

Yılbaşı alışverişi konusunda tüketicinin yanında olan Renkli Pasaj kampanyalarına devam edecek. Hem de hızlı ve kaliteli bir kargo hizmetiyle birlikte! En kaliteli ürünleri Renkli Pasaj’dan edinin! http://www.renklipasaj.com/

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.