En Güzel Rolex Saat Modellleri

En Güzel Rolex Saat Modellleri

Saatim olsun ama şöyle gösterişli bir model mi olsun diyenlerdensiniz? En güzel saatler arasından bir türlü seçim yapamıyor musunuz? O halde Chrono24 sitemizi ziyaret edin bu kararsızlığınıza bir an önce dur deyin. Bayanlar için önerilen Rolex saat modelleri arasında yer alan Rolex day two son derece şık bir tasarımdır. Açık kırmızı altından yararlanılarak yapılmış kasa ve kordon rengi son derece şık görünmenizi sağlamaktadır. Beyaz taşlı tasarımı ve otomatik çalışma sistemi bulunan bu saati asla yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Kronograf özelliğine sahip olan Rolex Daytona Gold Paul Newman Dial 2012 Papers Rolex modelde 2012 yılında sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kasa ve kordon tipi sarı altından yapılmış olan bu saatin safir camı bulunmaktadır.

Bayan Rolex saat modelleri arasında yer alan Rolex Datejust 31 mm Ladies Watch çok beğenilen bir model olarak bilinmektedir. Bu model kasa ve kordon tipi olarak çelikten yapılmıştır ve otomatik çalışma şekline sahiptir. Safir camı bulunmaktadır ve sayı kadranı Romen rakamlardan oluşmaktadır. Beyaz altından yararlanılarak tasarlanmış çerçevesi bulunan bu saatin tarih göstergesi bulunmaktadır. Merkezi saniye ve vidalanmış tepe özelliği saatin diğer özellikleri arasında yer almaktadır.

2008 model Rolex Oyster Perpetual Milgauss saat son derece şık görünmenize yardımcı olacak bir modeldir. Çelik kasa ve kordon tipine sahip olan bu saat otomatik şekilde çalışmaktadır. Ayrıca bileğinize göre ayarlanabilir özellikte katlanabilir tokası bulunmaktadır. Yeşil renk sevenlere kadran rengi yeşil olan Rolex Submariner 116610LV green bazel Rolex saat modeli tavsiye edilmektedir. Çelik kordon ve kasaya sahip olan bu saat safir cama sahiptir. Otomatik çalışma özelliği bulunmaktadır; ayrıca çift taraflı katlanır tokası bulunmaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.