En Güzel Oyunlar

En Güzel Oyunlar

Tipoyun.com’un en bir sürü ziyaret edilen kategorilerinden biri durumda olan beceri oyunları, yepyeni oyunlar ile gitgide genişliyor. Bu tür oyunları oynayarak zihin gelişiminize katkıda bulunmasını sağlıyorsunuz. Ülkemizin en güzel Flash oyun sitesi durumda olan Tipoyun.com’un beceri oyunları kategorisinde bulunan Tamamını Eşleştir Oyunu bu neşeli oyunlardan biridir. Oyunda çeşitli surat ifadeleri yer ediniyor ancak hepsinden 2 adet bulunuyor. Benzer durumda olan yüzleri bulup eşleştiriyorsunuz.

Süreli oyunlardan durumda olan bu oyununa başladığınızda bir an önce 2 çiftten meydana gelen surat ifadelerini bulup eşleştiriyorsunuz. Sonrasında yepyeni bölüme geçiyorsunuz. Yepyeni kısımda eşleştirmeniz gerekli durumda olan surat ifadelerinin sayısı ve türü çoğalıyor. Oyunun amacı; hafızanızın ne civarı güçlü meydana geldiğini ispat etmek. Hata eşleştirme yaptığınızda surat ifadeleri tekrardan kapanıyor ve eşleştirme inşa etmek amaçlı hangi surat ifadesinin nerede meydana geldiğini aklınızda iyi tutmanız gerekmektedir.

1PPodTV En Güzel Oyunlar

Tipoyun.com’nin bellek yoklayıcı beceri oyunları içinde bulunan bu oyunda, her yepyeni kısımda surat ifadelerinin çeşitleri ve sayısı çoğalıyor. Bu sebeple ek olarak çabuk ve temkinli olmalısınız. Surat ifadelerini eşleştirmek amaçlı açtığınız surat ifadelerinin nerede olduklarını aklınızda tutmanız gerekmektedir ve çabuk bir biçimde eşleştirmeniz gerekmektedir. Size verilen zamanda tüm surat ifadelerini eşleştirirseniz yepyeni verilecek durumda olan süre ile önümüzdeki bölüme geçiyorsunuz.

Bu süper oyun mouse ile oynanıyor. Mouse ile size verilen zamanda surat ifadelerinin üst kısmına tıklayarak benzer olanları eşleştirmelisiniz. Sonrasında tüm eşleştirmeler bitince yepyeni oyuna geçip ek olarak çabuk ve temkinli bir performans sergilemelisiniz. Beceri oyunları türündeki bu oyunu eğlencenin adresi durumda olan Tipoyun.com sitesinde oynayabilirsiniz. Bol şanslar dileriz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.